Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerinted az igénytelen aki...

Szerinted az igénytelen aki konditermi edzés után nem zuhanyozik le?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se szoktam. Otthon fürdök.
2019. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En elötte se szoktam. Had szokják..
2019. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
En sem szoktam. Kocsiba be - otthon zuhany es mosas. Igy elkerulom a gombàkat meg a “màsokat”
2019. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek, hadd lengjen be egész nap a tesztoszteron és vas illata :)
2019. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
En elotte szoktam, a teremben nem zuhanyzom. 8' alatt hazaerek gyalog, elso dolgom a zuhanyzas.
2019. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de az emberek nagy része nem zuhanyzik le szóval biztosan lepontoznak.


Amúgy nem értem hogy lehetne gombát kapni papucsban.


Meg nem értem mért oké az utcai ruhát felvenni úgy hogy sz÷rrá izzadtad magad előtted és a hajad olyan szinten vizes mintha pont most léptél volna ki a zuhanyból.


Vagy ti nem izzadtok le?


Mindig lezuhanyzok, hajat mosok, tiszta alsó, tiszta zokni + utcai ruha, dezodor és parföm, majd megszárítom a hajam saját hajszárítóval.


Mindezek után autóval megyek haza.


Bocs, szerintem ez a normális.

2019. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én spec. nem "utcai" ruhában járok edzeni, azaz nem abban amit más célból is felveszek később. Kiveszek egy edzős vagy melegítő nadrágot meg egy pólót, elmegyek benne edzeni és többet nem veszem fel. Talán még a következő edzésre elmegyek benne, utána kimosom.

Nem csak lábgombát lehet elkapni, hanem mást is. Érzékenységtől függ, a nők különösen érzékenyek a publikus zuhanyzók rejtelmeire. Elég ha a víz felfröccsen a padlóról a lábadra, vagy zuhanyzás után az elcsomagolt papucs talpáról ráfolyik a víz a pántjára, vagy a zacskóból kifolyik a táskádba ahova beteszed a törölköződ, másnapi zuhanyzásnál meg törlöd vele az arcod, lábad, stb. Nyilván nem mindenki ilyen érzékeny, de előfordul.

2019. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem, bár ez attól is függ, hogy mennyire vagy izzadós. Én tudom magamról hogy nagyon, ezért szinte mindig lezuhanyzok, de ha nagyon lightos edzés volt akkor van hogy kihagyom. Csurom vizesen és büdösen nem indulnék haza.
2019. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem nem igénytelen hanem ezek közül valamelyik (vagy több is):

- Valami okból nincs gusztusa idegen zuhanyozóban fürdeni, amit más is használt már,

- Szégyenlős, nem akarja, hogy idegenek lássák,

- Nem akar látni magával azonos nemű meztelen embereket.

2019. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!