Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapja elkezdtem edzeni...

1 hónapja elkezdtem edzeni vettem egy 4,4 zöld jumbot de sajnos egy kilogrammot se hozot. Nehezen hízó vagyok mit ajánlanátok ami biztos hoz?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 21:56
 1/7 Breast ***** válasza:
Ételt.
2019. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El kéne kezdeni komolyan venni, számolni a napi makró/kcal beviteled és akkor tuti hízni fogsz. Így sokra nem fogsz menni.
2019. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő altt ettad meg ? Mert olyan 3 het altt bekene tolni . Korod miota edzel ?
2019. aug. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja kb 3 hét volt 35 éves vagyok 1 hónapja kezdtem kb
2019. aug. 26. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Kajat jobbannoda kell tanni aztan mehet egy sarga 1 honap mulva.
2019. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát viszel be egy nap
2019. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyi a napi kalóriaigényed egy napra, ehhez képest mennyit viszel be ? Valahol ott lesz a kutya elásva.

Ehetem én is a zöldzsámbót, ha mellé csak két szendvicset eszek, még fogyni is fogok. Pedig rá van írva, hogy "tömegnövelő". Számolj utána magadnak, vidd át kajába, hogy az úgy kb mennyi étel, abból egyed meg amennyit meg tudsz és ha már nem megy több, de még mindig mínuszban vagy kalóriaügyileg, akkor szopogasd el rá a zöld zsámbót.

2019. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!