Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés
Noel111 nevű felhasználó kérdése:

Ti nektek melyik kardió edzés (ek) jött be a legjobban ami érzékelhető fejlődést hozott menyi időn belűl és heti vagy napi hányszor és mennyit?

Szeretnék jelentős kitartás növekedést

tapasztalni (türelmes vagyok) és eltökélt

nem várom el hogy pl:2hét alatt kétajtós

szekrényre gyúrjam magam. A normális válaszokat meg köszöném ha engedné az oldal.

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, súlygyarapitás, gyúrás, kitartás, állóképeség

aug. 28. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok
Sunshinedoll nevű felhasználó válasza:

Nem szoktam kardiózni. Úgy választom meg a gyakorlatokat meg súlyokat, hogy legyen olyan szakasza az edzésemnek, ahol felugrik a pulzusom, de nem csinálok hagyományos értelemben vett kardiót, mert van annál jobb dolgom is.

Egyébként az jó, ha nem akarod hamar kigyúrni magad, mert kardióval nem is fogod.

Azt sem pontosítottad, hogy milyen érzékelhető fejlődést akarsz tapasztalni?

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 28. 20:24 Privát üzenet
Ultrafutást javasolom

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 28. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1-esnek:például több futási idő hosszabb terhelhetőség több energia

# 3/4Időpont aug. 28. 21:27 Privát üzenet

Annyira bírom az ilyeneket mint az #1.

Kérdés a kardióról szól. Első mondta, nem szoktam kardiózni.

AKKOR MINEK VÁLASZOLSZ? Közöd nincs hozzá de bele kell szólni...

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 29. 07:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy Zyzz formához mit kéne tolni?
Mit kellene tennem, folytassam a szálkásítást vagy elkezdjek tömegelni? (képpel)
Elég vékony vagyok és felszeretnék szedni magamra egy pár kilót, izmot. Szélességre vastagságra stb. Mit ajánlotok, hogy hány hónap elég? Mit szedjek? Hogy csináljam?
Ti milyen TV csatornákat néztek konditermi TV-ken edzés közben?
Testépítő körökben kezd újra divatba jönni a mezítláb, papucsban, szandálban edzés?
Az izomnövekedés jele lehet az izomfájdalom? Az edzés közben érzett vagy az edzés után érzékelhető fájdalomra vonatkozik? Vagy az edzés utáni erős izomfájdalom csak a túlterheltség jele?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!