Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy sportoló szteroidokat...

Ha egy sportoló szteroidokat használ azt miért úgy ítélik meg sokan mintha rablógyilkosságot követne el?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Mert a csalásnak következményei vannak.

A hobbi sportolókat, nem-tesztelt mezőnyben versenyzőket meg senki nem ítéli el.

2019. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Mert a csalás az akkor is csalás, ha mindenki csal.

A lopás akkor is egy vissztaszító dolog, ha a világ legtermészetesebb dolga.

Nem mellesleg ezzel azt sugallja azoknak, akik példaképként tekintenek rá, hogy a cél szentesíti az eszközt, ha önerőből nem tudsz nyerni, nyugodtan csaljál csak...

2019. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 mi az, hogy a hobbiból kokszolókat nem ítélik el? Itt is állandóan piszkálják őket... Hozzátenném szerintem sincs azzal semmi baj ha az ember hobbiból kokszol, sőt. De az nem igaz, hogy nem ítélik el őket, sajnos nagyon is megbélyegzi őket a társadalom.
2019. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert buták az emberek. Persze az nem érdekli őket, hogy a kedvenc focicsapatukból mindenki használ teljesítmény fokozókat. 🙄 Őket bezzeg istenítik. Sőt, a nők 95%-a használ hormonkészítményt (fogamzásgátló) de valamiért ez is full elfogadott. Persze ha én nyomok be heti 500mg tesztót, akkor egy csaló, lusta, semmirekellő, a sportot megszégyenítő szar alak vagyok!
2019. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hormon és a szteroid két külön vegyületcsoport, csak szólok...
2019. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 nem teljesen de majdnem. Ez inkább olyan mint a bogár meg a rovar esete...
2019. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


A tesztoszteron az mi??? Én azt írtam, az pedig pontosan hormon.

2019. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron az hormon, igen. De pl. a prednizolon, spiropent nem hormonok.

Az átlag Napó, Stana, amit a hobbikokszosok tolnak, meg aztán főleg nem.

2019. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert hazudnak... A saját anyukat is előbb tagadnák le, mindhogy beismerjék, hogy szednek valamit... Ez a gáz, nem a használat. Nem tudom miért nem lehet azt mondani, hogy "igen, én X korom óta használok szteroidokat, mert azok nélkül nem tudtam fejlődni és erősödni". Vagy "Igen, kokszoltam versenyre, mert máshogy nem tudtam volna nyerni"... Ezek helyett mindig a "kemény munka" szöveggel jönnek, és legtöbben azt hiszik hogy annak köszönhatően erősebbek és izmosabbak egy naturálnál... De a kemény munkának semmi köze a kokszoláshoz... A naturálok is keményen edzenek és figyelnek a kajára... /mármint aki komolyan csinálja/ Nem a kemény munka miatt lépték át a genetikai határaikat, hanem a koksz miatt... Szóval ez a végtelenségig tagadás a gáz, nem pedig a használat...
2019. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!