Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Köldöksérv műtét? Októberben...

Köldöksérv műtét? Októberben lesz. Kb 1 cm-es maga a szakadás. Min.2 hónap kényszerpihenő.

Figyelt kérdés

Igazából nem zavar semmiben,csak szóltak,hogy kifelé áll a köldököm...ami mindig is így volt,azért nem is foglalkoztam vele soha...

Valaki,akinek volt ilyen vagy hasonló műtétje?

Mire lehet számítani ?...tkp minden téren...nyílván a doki fogja megmondani,hogy mikortól s hogyan terhelhetem,de azért kíváncsi lennék,hogy ki mit tapasztalt ilyen műtét után...izomveszteség biztos nem kicsi lesz,de gondolom több fehérjével és bcaa ill.glutaminnal lehet csökkenteni.


2019. aug. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a pozitív hasűri nyomást növelő gyakorlatokat, meg az erőlködést biztosan kerülnöd kell majd, egyébként nemhiszem hogy tiltott lesz egy laza kar edzés, ha más nem.
2019. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

az teljes gyógyulás után azért remélem vissza lehet majd térni a "rendes" edzéshez is

2019. aug. 30. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan!:)
2019. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is kellene műtetni, hálót raknak be. Nehéz fizikai melót végzek, sebész azt mondta 5 hét után teljes terheléssel nyomhatom melót.. még nem mertem elmenni műtétre :( gyúrni is szeretek. Rettegek h mi lesz műtét után
2019. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ettől parázom én is...régóta így van...nem akadályoz semmiben...persze így sem jó...hát nem tudom,olvastam néhány helyen,hogy megműtötték és megint előjött...nem is az a 1,5-2 hónap kihagyás,mert max pihen egy jó nagyot a szervezetem...amit veszítek azt meg vissza lehet hozni...csak hát,pont a hasi műtét a legszarabb talán.
2019. szept. 2. 08:38
 6/7 anonim válasza:
de ne államiba menj!!!!!!!! tb-re megcsinálják magán korházban is! sokkal jobb körülmények között!!!
2019. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen köszi...így csináltatom
2019. szept. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!