Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy a fekvőtámasz?

Miért nem megy a fekvőtámasz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy valaki tud-e tanácsot adni. Az a gondom, hogy nem megy a fekvőtámasz. Soha nem ment a fekvőtámasz, alig tudok 5-öt megcsinálni pedig elég régóta próbálok edzeni rá. Jól, szabályosan csinálom, nem vagyok túlsúlyos, régen is sportoltam, mégsem tudok pár darabnál többet csinálni. Próbáltam fegyencedzéssel szintenként haladni, úgy sem ment. A semmit mondó ne add fel, csináld tovább majd sikerül sallang nem segít. Valakinek van valami jó tanácsa vagy tippje, hogy miért nem megy? Előre is köszi.

2019. szept. 2. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
3 dolog függvénye a fejlődésed: edzés, étkezés, pihenés. Egyiket sem ismerjük a te esetedben, így nehéz... írj ezekről pár szót, aztán hátha lesz valaki nagy hiba. Valamit nagyon el kell rontanod ha 5-nél több nem megy jóideje.
2019. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem megy, csináld térdelve vagy keress egy magasabb platformot és arra nehezedve csináld őket. Mindig a te szintedhez megfelelő variációt csináld. A youtubeon vannak ilyen fekvőtámasz variációs videók, érdemes párat megnézni. Ha könnyített verzióban már 12-15 darabot meg tudsz csinálni, akkor keress egy nehezebb variációt. Ha már az is jól megy akkor megint válts nehezebbre és így tovább. Én is ezek alapján jutottam el a 0-tól 50 fekvőtámaszig.
2019. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leírta a kérdező, hogy próbált a fegyencedzés szintjeivel haladni. Az magabán foglalja nyilván a könnyített variációkat is.
2019. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jarj edzoterembe, fel ev fekvenyomas utan menni fog.
2019. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!