Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 97 kg testsúly az...

Szerintetek 97 kg testsúly az már tiszteletet érdemlő?

Figyelt kérdés
Elvileg 100 kg alatt egy férfi csak karácsonyfa dísz? Én már szinte annyi vagyok. De valaki inkább úgy fogalmazna, hogy olyan 77-80 kg alatt nem férfi a férfi. De valaki szerint az a tiszeletet érdemlő testsúly a kb 125 kg-nél indul. Nos akkor? 194 cm magas vagyok testzsírom 17% még csak 1 éve járok terembe. Szerintetetek tömegeljek egy kicsit, aztán szálkásítsak, mert csak akkor lehet tiszteletet érdemlő testúlyom akkor nem leszek dísz? Persze szálkásítás után, vagy pedig inkább kezdjek el most szálkásítani? Az a 17% tzs inkább olyan 14-15%-nak tűnhet rajtam.

2019. szept. 3. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ha tiszteletet akarsz érdemelni, akkor mostantól az eszedre kezdj gyúrni, azt fejleszd, anélkül semmi esélyed.
2019. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100 azért legyen meg
2019. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy 170 centis, 180 centis és 210 centis férfinak is pont a 100 kiló az ideális.
2019. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
194cm melle meg boven jon tomeg, a 97 kg nem nagy szam. Nyugodtan tomegelj, csak ne zsirosodj sokat kozben. Majd tavasszal lepucolsz es leszel 95kg korul kisebb tzs-n.
2019. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!