Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem bírja a lábam a...

Miért nem bírja a lábam a futást mikor nem vagyok elhízva?

Figyelt kérdés
Megvan a fizikumom és kövér sem vagyok max pár kg felesleg, de eddzek már egy éve tehát lábam is eléggé izmos. Pár napja kezdtem el a futást és 1perc seta egy perc nagyon gyors futást váltogatok viszont érzem simán bírnék vagy 7,8 at is ebből de második gyors futásnál már mintha a talpam felsno resze egyszeruen nem birna, ami a bokammal vizszintbe van, az az izom vagy csont ami futasnal mikor sarkadra erkezel felhajlik, tAlp felso resze. És nemtudom ez miért van, a lábam és én is bírnám simán mert még alig faradok ki, de ha nem bírok mar egyszeruen a vegen a sarkamra erkezni mert nem birom a behajlitast igy nem lehet futni se. Erre lehet valahogy eddzeni vagy idovel jobb lesz vagY mit tegyek hogy tovabb birja?
2019. szept. 8. 13:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Es rohadtul felbsz hogy emiatt a sz@r miatt nemtudok normalisan futni.
2019. szept. 8. 13:53
 2/13 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy képet, ahol akár egy másik lábon bejelölöd a fájdalom helyét, és akkor tudok tanácsot adni. Egyébként mind2 lábadban van, és az első futásnál is volt?
2019. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy magyarázd el ezekkel a szavakkal: sarokpárna, lábujjpárna, talp külső/belső rész, saroktól enyhén előre, valahogy ilyen szavakkal.
2019. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érthetö, HOL fáj, mert a talp ALUL van, annak NINCS FELSÖ része!
2019. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2019. szept. 8. 14:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Elnezest rosszul fogalmaztam. A kepen pontosan latszik. Az a resz mikor felhajlitod pl labad.
2019. szept. 8. 14:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Kocogást bírom egy ideig. De gyorsabb futásnál már elkezd fajni es egyszeruen keptelen vagyok tovabb futni mert talpra erkeznek es nem sarokra.
2019. szept. 8. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a lábfejed. Valószínűleg ín túlterhelés lesz, az előfordul abban a régióban. Ne fuss pár napig, borogasd, kenhetsz rá kenőcsöt (gyulladáscsökkentőt), ha van, futás előtt pedig szánj pár percet az átmozgatásra, átmasszírozásra, és az első pár futáson vegyél vissza az intenzitásból.
2019. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nem megfelelö cipö lehet az ok, vagy túlterhelés, egy orvosi vizsgálat segíthet a probléma megoldásában.
2019. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak 17 vagyok. Nem terhelem tul hisz egy hete nem is futottam. Kondiban biciklizek és gyors séta emelkedőn, esetleg az lehet baj? Heti 5x
2019. szept. 8. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!