Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi várható az újabb 7 hónap...

Mi várható az újabb 7 hónap edzés után?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, kezdőként kezdtem 7 hónapja az edzést. 183 centihez 79kg al kezdtem.


Magamon látom külsőre a fejlődést és rengeteget erősödtem. A látvány más számára még lehet nem látványos.


2019. szept. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fejlődés üteme kicsit lassul minden évben, de egyébként pedig az edzés mellett számít az étkezés is, genetika is. Hány kilót szedtél fel eddig, és abból mennyi volt zsír kb?
2019. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bevallom a kaja nem volt a legideisabb, ezen változtatnom kell.


Most 83 vagyok, de nekem nagyon skinny fat alkatom volt/van és ha jól tudom ez a legrosszabb.

2019. szept. 8. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Elérted a pályád csúcsát, innentől csak összemenni fogsz
2019. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az a +4 nem jó de nem is tragikus. Csak az a baj hogyha a kajálás nem fejlődik akkor a fejlődés nem fog ugyanúgy menni. Skinny fat? Ektomorf? 183cm hez a 83 kg az nem kevés, szerintem akad rajtad zsír, ha csak 7 hónapot edzettél.
2019. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!