Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindenki csak tömegel és senkit nem érdekel a diéta, helyes táplálkozás, a szárazság?

Figyelt kérdés
A termben azt látom, hogy mindenki nagydarab, pontosabban zsíros disznó, mert vizesek és zsírosak mint az állat, mégis tök büszkék magukra. Nem veszik észre, hogy valójában mennyire ocsmány dagadtak? Miért nem érdekel senkit a diéta, alacsony, minőségi szénhidráttal, magas fehérjével? Ráadásul miért gondolják magukról ezek az emberek, hogy izmosak, holott tény hogy van rajtuk izom, de azt komoly mennyiségű zsír/víz fedi, így inkább nevezhetők dagadtnak mint izmosnak. Mindez persze nem éenne baj, ha nem lennének totál beképzeltek ezek az emberek.
2019. szept. 11. 14:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Te is igen nagyképűnek hatsz ezzel az írással, aki mellesleg olyan keményen edz, hogy untig ráér másokkal foglalkozni a teremben. Nem mindegy neked, hogy milyen az ő testük? A sajátod a legfontosabb, nem?
2019. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem, másokkal foglalkozom, mert nekem ez így a jó és ez éltet :)
2019. szept. 11. 14:44
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezen a fórumon pedig olyan kérdezek amilyen nem szégyellek, ezért van :)
2019. szept. 11. 14:45
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Azert komolyabb tevekenysegek mellett nem egyszeru megtartani egy 10-12%-os format, ahhoz eleg nagy priot kell adni az eletben az edzesnek, fozesnek, hogy evekig kitarts egy ilyen testzsirt relative nagy tomeg mellett.
2019. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Sok ember van. Lehet pont bulk közben látod őket. Lehet pont fogynak, csak mondjuk nem 90kgról hanem 110kgról indított így a mostani formája is kövérnek tűnik neke pedig valójában fejlődik.


Lehet nem akar vékony lenni, mert sok lemondással jár.


Lehet nem testépít, csak néha lejár a konditerembe, hogy egészséges legyen.


Lehet egyátalán nem gondolja magát izmosnak vagy büszke arra ahogy kinéz, ezt honnan tudod így ránézésre eldönteni?


Magaddal foglalkozz ne másokkal.

2019. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nagy izomtömegnek kell lenni. Hanem kisebb izomtömeg, de szálkás test. Ezt bizony fenn lehet tartani hosszabb távon is, ha megas a fehérjebeviteled és alacsony a szénhidrátbeviteled (minőségi szénhidrátból)


Csak ez senkit nem érdekel.

2019. szept. 11. 14:57
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
És te #1 te mit törődsz azzal hogy mások mivel törődnek? Törődj a saját dolgoddal!
2019. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, mivan te is közéjük tartozol? :D
2019. szept. 11. 14:59
 9/29 A kérdező kommentje:
És másokkal foglalkozom. Szeretek másokkal foglalkozni.
2019. szept. 11. 15:01
 10/29 anonim ***** válasza:
22%

Így van. Nem kell nagy tömeg.

Én is csak 68.7 kg vagyok reggelente a 182 centihez! De ehhez 7.8% tzs társul. Meg persze egy éve wudangozok mellesleg!


Vertem meg nálam sokkal nagyobb ember aki kickboxos helyi bajnok! 189 centi 97.5 kg 15.5% tzsvel. Esélye se volt

2019. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!