Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindenki csak tömegel és senkit nem érdekel a diéta, helyes táplálkozás, a szárazság?

Figyelt kérdés
A termben azt látom, hogy mindenki nagydarab, pontosabban zsíros disznó, mert vizesek és zsírosak mint az állat, mégis tök büszkék magukra. Nem veszik észre, hogy valójában mennyire ocsmány dagadtak? Miért nem érdekel senkit a diéta, alacsony, minőségi szénhidráttal, magas fehérjével? Ráadásul miért gondolják magukról ezek az emberek, hogy izmosak, holott tény hogy van rajtuk izom, de azt komoly mennyiségű zsír/víz fedi, így inkább nevezhetők dagadtnak mint izmosnak. Mindez persze nem éenne baj, ha nem lennének totál beképzeltek ezek az emberek.
2019. szept. 11. 14:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%

SZERINTED nem kell. Más meg úgy érzi jól magát. Ennyi, nem te vagy az Igazmondó János, akinek kötelező megfelelni. Egyébként meg ritka tré életed lehet, ha idegeken köszörülöd a nyelved, ne csodálkozz, ha egyszer valaki jól megmutatja neked, hogy mi merre hány méter. Bár gondolom, ahhoz persze nincs elég merszed, hogy odaállj az általad lenézett edzőtársaid elé és megmondd a frankót, csak itt nagy a szád.

Azt már meg sem említem, hogy mi van, ha az illetők éppen fogynak? Lehet, hogy sokkal többet elértek már, mint amennyit te valaha is fogsz, mert pl 130 kilósak voltak.

2019. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Uccsó leírta a lényeget!
2019. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szerintem meg akkor sem helyes amit csinálnak. Bezsírosodva lenni nem túl jó dolog. Ráadásul sokan így vannak éveken át.


Bárki elé odaállok és megmondom neki, nem félek én senkitől. Az igazság fáj? Nem félek megmondani. Nekem ne erősködjön semki mert nem félek visszaütni amíg lélegzem.

2019. szept. 11. 16:01
 14/29 A kérdező kommentje:
Elmondtam, szerintem hogy lenne a jó. És ez a véleményem. Szerintem ezt kellene követni mindenkinek.
2019. szept. 11. 16:02
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal jobb érzés nagy darabnak lenni és itt nem 120kgról beszélek, hanem 90kg körüli 15-20%os testzsírról.


Amikor már vannak valamennyire kivehető kockáid az az nem vagy kövér, de nem is kell vadul kalóriát számolnod, csak úgy szemmértékkel mérni a dolgokat hogy tartsd a formád.


Volt barátnőm tökéletesen megfogta a lényeget. Azt mondta, hogy én vagyok az első fiú akinek a méretei mellett igazán nőnek érezheti magát. Egy 60-70kgos férfi mellett akármennyire szálkás is ez a jelenség nem létezik.


Meg személy szerint nem bírnék kis darab lenni. Szeretem, hogy valamennyire intimidáló a külsőm egy átlag embernek. Maximum 85kgra mennék le és 10-12 testzsírszázalék alá meg sem próbálnék lemenni soha.


Az előzőkben említett verekedésről meg annyit ... hogy ... lényegtelen. 22 éve vagyok ezen a földön és még soha sem voltam olyan szintuációban ahol csak felmerült volna hogy engem megütnek vagy én ütök meg valakit.


... de ha mégis. A legokosabb dolog ha elfut az ember.

2019. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem vagy te olyan félelmetes szerintem. Simán kiállnék ellened. Megcsapnálak egyszer azt berepülnél a kukába. Meglepődnél.


Nehogy azt hidd, hogy én pl megijednék tőled. És az én szememben akkor is zsíros vagy.

2019. szept. 11. 16:12
 17/29 anonim ***** válasza:
68%
#15 👌 Kulturalt hozzaallas.
2019. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ötletem sincs hogy megtudnál-e mert boxoltam, de ha mégis megvernél menél a börtönbe én meg mosolyognék. Mondom, hogy értelmetlen az erőt a "mennyire tudlak megverni" sklálán mértni.


Amúgy amikor azt mondom, hogy szeretem hogy intimidáló vagyok nem arra gondoltam hogy félnek tőlem, csak az átlag nem konditerembe járó személyek nagynak és izmosnak tekintenek. Kitűnök a tömegből és tetszik ez a megkülömböztetés, hogy pl.: egyetemen a mellettem tanuló kb ezer emberből nem látok olyan izmokkal rendelkedőt mint én.


Meg tetszik, hogy időnként kibeszélnek férfiak. Pl.: gyakran hiszik hogy feleslegesen feszítem az izmaimat, hogy nagyobbnak tünjek amikor az égvilágon semmit sem csinálok. Ezzen a saját maguk gúnyos, irigykedő módjukon fejezik ki hogy izmos vagyok a szemükben.


Lehet gyerekes, de jó érzés és innen nem tudnék vissza menni a 65kgos testépítő szintre aminél csak akkor hinné akárki is hogy edzek ha levenném a pólómat.

2019. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%

Neked a szálkás test tetszik, másnak meg nem.

Pl én sem rajongok a szálkás testért. Nem tetszik.

És ezt lányként mondom.

2019. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
#18 Erre mondjak, hogy az az erosebb, aki jobban ismeri a polgari es bunteto jogot. 😃
2019. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!