Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Valakinek ment már tönkre kapcsolata a testépítés miatt?

Engem az asszony hagyott el. Magas volt a tesztom, mindig sértegettem valamivel, vagy ha nem olyan volt a kaja, fogtam kivágtam a kertbe tányérostul.

Őszintén bevallom kicsit bánt a dolog, de másrészt mégsem bánom annyira. Van elég sok csaj még, majd összejön valami.

szept. 11. 17:28  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos nekem nem volt még olyanom így tönkre se tudott menni 😥

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 18:02 Privát üzenet

"Van elég sok csaj még, majd összejön valami."

Szerintem olyannal mint te senki össze nem állna, ha mégis akkor sem hosszútávra.

Mi az hogy sértegetsz egy nőt és kidobod a kaját?

1. Pont hogy megvédeni kéne a nőket és kedvesnek lenni velük

2. Szerinted miért csinálta azt a kaját? A lányok ha főznek valakire akkor szeretik ha azt mondják a főztjére hogy finom, nem hogy kidobni..

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 11. 18:33 Privát üzenet
Etesd a trollt 2.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 11. 18:53 Privát üzenet
Az is lehet a csajt dobta ki a kertbe tanyerostul. Tudja csak meg hol a helye!

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 11. 23:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az oka hogy a mai világban eltorzulnak az emberek és rengeteg a kórosan elhízott?
Konditeremben milyen minőségben vagytok jelen? Mint magánszemély vagy mint sportoló?
Anabolikus szteroidok milyen kihatással vannak az agyműködésre és az általános hangulatra?
Kínai delegációval melyik budapesti edzőtermet érdemes meglátogatni, melyik a legszínvonalasabb?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!