Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Tényleg igaz ha 1 óránál többet edzek, akkor vissza fele fejlődik az izom?

Másfél éve edzek. Elkezdtem nyomatni a 4 körös edzést mostmár. És ez több mint egy óra akár másfél is. Tényleg már csak vissza fele fejlődik az izom. Hacsak az első kőrt nem fél vagy ha lehet esetleg háromnegyed erővel nyomatom?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: izom, erő, testépítés, edzés, fejlődés, kajálás

szept. 11. 18:28  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Na meg 57 kiló vagyok, attól még lehetek izmos,kigyúrt. 175 cm magasággal egy kemény 5% testzsírral :D?!

# 1/7Időpont szept. 11. 18:29 Privát üzenet
Igen, ha pont 1 óra akkor még fejlődsz, de ha átléped és 1 óra 1 perc az edzésed, akkor már felesleges volt lemenned, sőt le is bontottad az izmaidat.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 11. 18:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na meg lehet nem fejlődnék kevésbé csak kicsivel. Tehát jobban járnék ha csak 3 kőr edzést nyomatnék. Csak legalább az utolsó kőrt kicsit bekeményíteném, kb amennyire csak tudom?

# 3/7Időpont szept. 11. 18:32 Privát üzenet

Nem, de tényleg van az a mennyiség ami már nemhogy felesleges de negatív hatása van.

De nekem pl semmi gondom nincs a heti 4-5x ~2 órás edzésekkel

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 11. 18:34 Privát üzenet
Wudang kungfut nyomass! Nekem nagyon bevált, viszi le a tzst, nagyon kemény ember faragó sport. Olyan száraz leszel tőle mint a kéthetes kutyaszar.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 11. 19:18 Privát üzenet
Genetika! Attól is függ, hány éves vagy.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 12. 04:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

18

# 7/7Időpont szept. 12. 10:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az izom attól jobban fejlődik ha többször kap terhelést?
A combom szépen fejlődik, izmosodni látszik elég jól, de a fenekem mintha nem kerekedni, nem nőtt rá izom?
Miért nem fejlődik a bal bicepszem?
Mikor fejlődik jobban az izom?
Csukylás izom edzésekor fejlődik a nyak izomzat is?
Hogy érdemesebb az izomcsoportok edzésének összekeverését, hogy fejlődik jobban az izom? Mell-bicepsz váll-tricepsz, vagy mell-váll bicepsz-tricepsz?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!