Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg igaz ha 1 óránál...

Tényleg igaz ha 1 óránál többet edzek, akkor vissza fele fejlődik az izom?

Figyelt kérdés
Másfél éve edzek. Elkezdtem nyomatni a 4 körös edzést mostmár. És ez több mint egy óra akár másfél is. Tényleg már csak vissza fele fejlődik az izom. Hacsak az első kőrt nem fél vagy ha lehet esetleg háromnegyed erővel nyomatom?!

2019. szept. 11. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Na meg 57 kiló vagyok, attól még lehetek izmos,kigyúrt. 175 cm magasággal egy kemény 5% testzsírral :D?!
2019. szept. 11. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ha pont 1 óra akkor még fejlődsz, de ha átléped és 1 óra 1 perc az edzésed, akkor már felesleges volt lemenned, sőt le is bontottad az izmaidat.
2019. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na meg lehet nem fejlődnék kevésbé csak kicsivel. Tehát jobban járnék ha csak 3 kőr edzést nyomatnék. Csak legalább az utolsó kőrt kicsit bekeményíteném, kb amennyire csak tudom?
2019. szept. 11. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, de tényleg van az a mennyiség ami már nemhogy felesleges de negatív hatása van.

De nekem pl semmi gondom nincs a heti 4-5x ~2 órás edzésekkel

2019. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Wudang kungfut nyomass! Nekem nagyon bevált, viszi le a tzst, nagyon kemény ember faragó sport. Olyan száraz leszel tőle mint a kéthetes kutyaszar.
2019. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Genetika! Attól is függ, hány éves vagy.
2019. szept. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18
2019. szept. 12. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!