Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire szokták "megnézni"...

Mennyire szokták "megnézni" azokat a fiatal kezdőket, akik első-második alkalommal vannak konditeremben, emiatt még jóval kisebb súlyokkal dolgoznak, mint azok, akik már évek óta sportolnak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nagyjából semennyire. De neked sem lesz időd marhaságokon agyalni, mert az első pár gyakorlat után ott fogsz szédelegni, szóval ne foglalkozz az ilyenekkel.
2019. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én februárban kezdtem el totálisan nulla sport múlttal. A kezdő átmozgató edzéstervvel heteken keresztül például 2 kilós kézi súlyzókkal csináltam a vállból nyomást, vagy csak simán rúddal súly nélkül a fekve nyomást, és 2 x 1,25 kg-os súllyal a bicepsz állva rúddal gyakorlatot.


Senki rám se nézett úgymond. Illetve nem éreztem, hogy jobban, mint amúgy néztek volna. Pár hónap múlva már lettek, akik tőlem kisebb súlyokkal kezdtek dolgozni, olyanok, akik tőlem is később kezdték el. Nincs ebben semmi

2019. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont semennyire...

Terembe nem csak izmos drabális állatok járnak ám... Én pl egeszségügyi gondok miatt kezdtem, és a mai napig nem látszik rajtam, hogy járok... Rengeteg havert szereztem ott, es vannak köztük drabális állatok is.

2019. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!