Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek vagy szálkásítsak?

Tömegeljek vagy szálkásítsak?

Figyelt kérdés
Menjek fel 85 kg-re? Vagy inkább szálkásítsak le olyan 60 kg kőrnyékére? A magasságomat nem tudom pontosan. Valahol 177-181 között lehetek. Mert már rég mértem, 1 éve! Akkor 2x mértem és elősszőr többet mértem, utána egy kicsit kevesebbet. Tehát nem tudom. De akkor vagy 2 cm-el biztos, hogy kisebb is voltam. Jelenleg 71-72 kg vagyok, de nem vagyok nehézsúlyú sem ugyebár na meg még annyira izmos se. Illetve nem vagyok annyira szálkás mint amit elvárnék. Nem látszodik a 6 pack. A 4 pack is minimálisan. És már másfél éve edzek, mellé Wing Chungozok is. Gondolom ahhoz bőven, hogy elég kockás legyen a hasam minimum 65 kg kőrnyékén kéne legyek. Ezért is meg kell dolgozni, a + súlyért szint úgy. Meg az ugye nagyon fog látszani egy ideig. De így télen ez kevésbé fog számítani.

2019. szept. 18. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tzs% mennyi? Azt tudni kéne!
2019. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13,5% körül lehet a testzsírom!
2019. szept. 18. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Te dolgod... de én inkább lennék 90 kilós vállas-erős némi úszógumival, mint 60 kilós fogpiszkáló tökéletes kockákkal. Nem tudom, mért lett ez a szálkáskodás annyira előtérbe helyezve. Különben is az ember az élete 99,9%-ában ruhában mutatkozik, a kutya nem látja a kockáit, azt viszont igen, hogy vézna, és lóg rajta a ruha, mint a madárijesztőn.
2019. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!