Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » David Laidről mi a véleményetek?

David Laidről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt hagyjuk hogy kokszol-e (szerintem nem, 185 centihez 88 kiló nem sok, az hogy erős, az vitathatatlan, de nem ő az első csodagenetikájú ember)


Mit gondoltok az edzéstechnikájáról? Jobban ért hozzá mint jeff seid? (Ő tuti nem natty sztem.) így alapjáraton mennyire ért az edzésehez?

Még az hogy david natty-e vagy sem, az országos felhúzásbajnok 220kg körül van dopping nélkül 67 kilósan. David több mint 1 évvel ezelőtt húzott 300 kilót. nem néztem meg mennyi a világbajnok ebben a testsúlyban, de sztem natúrba mehet még ez. Meg ha megnézitek egy vlogját amiben látszik néha a karja photoshop nélkül, még azt se mondanád meg hogy edz.



2019. szept. 19. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Na szóval, ne mondj ilyet hogy videóba megnézed a karját aztmondanád hogy nem edz, ez nagy bullshit. Jelenleg szerintem nem koxol, régebben mikor a 300at felhúzta, akkor SARMS kb 90% hogy ment, mivel haverjai bevalloták, akkor ő miért ne nyomta volna pont akkor mikor ők is? Jelenlegi erőszintje se rossz, kimagasló, de jelenleg naturál. Edzéstechnikája is jó, ért a dologhoz.
2019. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haverjai közül még csak Dylan Mckenna vallotta be, nem?
2019. szept. 19. 23:00
 3/6 A kérdező kommentje:
merthogy ő versenyre ment, és azért arról a formáról a hülye is megmondja hogy nem natúr.
2019. szept. 19. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a magassag es tetsuly dolog semmit nem mond, 70 kilosan is lehetne olyan formaja, amit naturalban nem hozhatott ossze. Olyan test, definialt izmok nincsenek naturalban.
2019. szept. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*telt
2019. szept. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem sokan hogy merik nyomni ezeket a SARMS cuccokat...akkor inkább sima teszto.
2019. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!