Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanában suli miatt kevesebb...

Mostanában suli miatt kevesebb fehérjét eszek és nem számolom a kalóriákat, jó lesz ez így?

Figyelt kérdés
És több cukrosabb kaját is eszek, sőt sokkal többet. Nem vettem észre nagyon zsírósodást, és ugyanúgy erősödik, 16 vagyok jelenleg. Gondolom nem mindíg lesz ez így, ahogy öregszek úgy egyre rosszabb lesz a gyors ch, igaz?
2019. szept. 24. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy szépen lassan meglátszik az, hacsak nincs szuper genetikád. Tapasztalatból mondom, én is egyszer csak észrevettem, hogy elzsírosodtam, és most szenvedek vele. Inkább próbálj meg figyelni a kajára. Minél fitalabban "átállsz" a jó életmódra, annál könnyebb lesz megtartani. Ez életmód igazából, nem diéták kérdése. Nem feltétlen kell számolnod minden egyes makrót, csak nagyjából figyelj a fehérjebevitelre, olyan kajákat válassz, még ha egyszerűbbet is, ami fehérjedús.

A cukros dolgokat meg tényleg próbáld kiiktatni. Már azzal is segítesz magadon, ha nem iszol üditőket vagy reggel nem péksütit veszel.

2019. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!