Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ZMA 90 CAPS. Sziasztok a...

ZMA 90 CAPS. Sziasztok a velemenyetek erdekelne errol a tabletarol?

Figyelt kérdés
Sziasztok,mi a vèlemènyetek a ,,ZMA 90 CAPS,, nevű testosteron növelőröl?Legàlis az üzletben vettem.Igazàn ami èrdekelne,hogy ettől is lehet bàrmi fèle bajom?(Cinket magmeziumot es b6 vitamint tartalmaz) mint pl ha szedem lehet utanna gyerekem?Tudom h ez legalis,de mivel a testosteronal kapcsolatos halotam h a herekbe lebirja alitani a test. termelest...Szoval lenyegebe ez erdekel h legalis tabletanal elofordulhat e barmi hasonlo dolog?

2019. okt. 1. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél helyette multivitamint, nincs legális tesztoszteronfokozó ami valós eredményt ad, így kockázat sincs.

Azt meg jól sejtem, 18 körül vagy? Ilyen idősen alapból maxon van a tesztód.

2019. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nem 18 vagyok,semmi mellekhatasa nincsen szerinted?
2019. okt. 1. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hogy mellékhatása nincs, de semmilyen hatása nem is lesz
2019. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Placebót kapsz jó drágán, persze arra költöd a pénzed amire akarod
2019. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi az a placebo?
2019. okt. 1. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki benne lesz a google első találatában.
2019. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MadSeal ***** válasza:
Ezek a dolgok alapból benne vannak a legtöbb multivitamin csomagban. Ha komolyabb fokozást szeretnél, akkor minimum valami királydinnye kivonat, vagy Biosterol + Testosterol kombó. Persze mint mondták, ezek a fokozók/kiegek nem hiába nincsenek annyira elterjedve, mint pl. a kreatin vagy a HMB, mivel egy átlagos ember nem fog túl sokat megérezni belőle. Persze egy 60 éves fèrfi, akinek a termelése kb. 50%on van, annak már érezhető lesz a hatása. Illetve az ilyen fokozóktól azért sem lesz semmi bajod, mert nem készen adják a hatalmas dózisu hormonokat, hanem fokozzák a here- és a mellékvese hormontermelését.
2019. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jo de nekem azt mondjatok h gyerekem lehet tole en nem ertem ezeket h mellek dozis stb...micsinal a herebe ha abba hagyom szedni akor fogja a herem meg a nemtudom mit termelni?????
2019. okt. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!