Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 25 evesen késő elkezdeni edzeni?

25 evesen késő elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
Amúgy 178 cm vagyok es 104 kg nem full zsír fizikai munka miatt nem vagyok egy molnar krisztian de nyilvan van rajtam felesleg . En ugy tervezem ha nem késő elkezdeni meg hogy napi két adag gyúrós kaja (ugye csirke hal matha stb) rizs edzés után egy fehérje turmix es nyilvan edzés nem akarok en khati bela lenni nem is tudnak az lenni de szerintem lenne hatása ennek igy . Velemeny ?

2019. okt. 4. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60 évesen sem késő
2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy késő, nézhetsz ki jól pár év alatt.
2019. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy elhivatottság kell , hogy most elkezd egy komoly étrenddel és edzéssel komponálva. Fiatalabbon kezdtem és nem is volt rajtam plusz , de még is nehéz volt a gyúros kajákat enni nap mint nap . Gyengébbnek éreztem magam meg az is számít az én véleményem szerint milyen a hétköznapi melód fizikai - e vagy sem. Jó , hogy így eltervezted , de nem könnyű megvalósítani , de sok sikert kívánok neked ebben hajrá !
2019. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BRUTAL TV ***** válasza:

Vélemény ?! Amíg ilyen kérdéseket írogatsz ki addig a felszínt kapargatod kb.

Nézz utána mindennek rendesen bsszam ki a gyomrodat 2019 van.

2019. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31 évesen kezdtem és egész jól haladok, miért lenne késő?
2019. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
45 évesen is elkezdte apám, és jól halad
2019. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!