Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más családja is ilyen katasztr...

Más családja is ilyen katasztrofálisan áll ehhez a sporthoz?

Figyelt kérdés

A testépítés a mindenem, már 2 évtizede űzöm, próbálok mindent alárakni a sorrendben az életemben.


Volt egy diétás időszakom, úgy döntöttem nem méredzkedek csak a legvégén...


Ráálltam a mérlegre és nagyon nem az lett az eredmény, amit elvártam magamtól, valami félrement...


Olyan ideg lettem, hogy nekivágtam az üvegmérleget az ablaknak teljes erőből, ami berepedt.


Erre jött fel az asszony, elmondott mindenféle kretén idiótának, pocskondiázott. Úgy felkaptam a vizet mondtam neki te dagadt disznó inkább neked is a terembe kéne járnod.


Fogta magát és visszaköltözött az anyjához.


Szerintetek normális az ilyen? nyugtassatok meg ti hozzátartozóitok tudja mit jelent ez a sport??


2019. okt. 6. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Te egy idegbeteg degenerált ffej vagy. Képes vagy kiírni ezt ide, ahelyett, hogy szégyelnéd magad? 😂
2019. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakadok :D
2019. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Impotens is lettél a szteroidoktól, vagy csak simán idegbeteg?
2019. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tartozik az rád 3as
2019. okt. 6. 19:51
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A hiba NEM a CSALÁDBAN van, hanem BENNED!
2019. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Akik komolyan veszik ezt a sportot azok mind keresztülmennek ilyen és ehhez hasonló helyzeteken.


Ha dumálni akarsz róla írj privátot. Én meghallgatlak és nem ítélkezek. Tudom min mész keresztül.

2019. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Velem is ez szokott lenni, magas lesz a teszto, aztán pusztakézzel széttépek akár egy medvét is.


Amúgy holnap suli, inkább tanuljál.

2019. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Es van, aki komolyan veszi.😂
2019. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Én az asszonyt is nekivágtam volna az ablaknak ha már a mérleg úgyis kitörte, max kiesik
2019. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

6: mert aki más sportot/szakmát/hobbit szeret az nem megy át csalódásokon? Senkinek sem jön össze mindig minden, mégsem baxa be az ablakot egy mérleggel.

Valszeg a kérdező sem tette amúgy mivel sima provokatív trollkérdés.

2019. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!