Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként mekkora súlyokat...

Kezdőként mekkora súlyokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Itthonra szeretnék súlyokat beszerezni. 153 cm, 40-42 kg-os, 25 éves nő vagyok. Alapjáraton elég gyengének érzem magam fizikailag, pedig elég régóta edzek (bár igaz, saját súllyal), valamint hamarosan ismét megyek balettra, remélem az is segít valamit (kb 1 éve kezdtem).

Köszönöm szépen a segítséget!



2019. okt. 7. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
2 darab 10 kilos egykezes sulyzo eleg. Rud, 2*1,25; 2*2,5; 2*5kg sulyzonkent.
2019. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
8 évesen voltam 40 kilo. Te eddig mit csináltál, fényt ettél?
2019. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állíthatót. Két darab 1-15 kilóig állítható egykezessel örökre elleszel.
2019. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
#2 Biztos kover no vagy. 👌😊
2019. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2# (10:12) igazán mókás teremtés lehetsz. :)

Nos, ha tudni akarod, falun nőttem fel; zsíros kenyér, kolbász, disznósajt... nos igen, ezek fény nélkül sehol nem lennének, szóval, igazad van.

Nos, ha tudni akarod, pár éve gyógyultam anorexiából, sőt, pajzsmirigyem sem a legjobb (habár alul működik, szóval...)


Hallottál olyat, hogy “genetika” meg “minden ember más”, “anyagcsere”, “normális táplálkozás” stb?

Én elhiszem, hogy neked nagyon rossz ekkora súlyfelesleggel, de én erről nem tehetek. Azonban javaslom neked is azt, amit én csinálok; helyes étrend, és mozgás!

Hidd el, változtatni fog rajtad, nem leszel ilyen besavanyodott, életunt. Én szurkolok neked! :)


Többieknek köszönöm szèpen a vàlaszokat! Ment a zöld! :)

2019. okt. 7. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Kiskorom óta vékony vagyok de magas és izmos. 9% a testzsírom :)
2019. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szuper, jó neked. Hát, én megragadtam 153 cm-nél, amin ha akarnék sem nagyon tudnék változtatni.

Koraszülött vagyok, 90 dkg-mal születtem, ahozképest kb megnegyvenszereztem a súlyom. Szerintem szép teljesítmény.

Nos a lényeg, a magasságom nem, de a súlyom/ alkatom megváltoztathatom (bizonyos mértékig persze).

2019. okt. 7. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
#6 Akkor sovany no vagy.
2019. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!