Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 40 év körüli testépítő férfi...

40 év körüli testépítő férfi számára ajándék ötlet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mindene a konditerem és a testépítés, ezért valami ezzel kapcsolatosat szeretnék venni/készíteni, azonban nem vagyok otthon a sportágban. Hasonló érdeklődésű férfiak, minek örülnétek?

2019. okt. 8. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a mindene, erősen kétlem, hogy tudnál venni neki olyat, aminek tényleg hasznát venné. Gondolom már minden fontos (vagy kevésbé fontos) cucca megvan.
2019. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha használ táplálékkiegészítőket /nyilván igen/ akkor azoknak biztos örülne. Én is szoktam örülni nekik, még akkor is ha úgy kapok pl. fehérjét, hogy az előzőből még bőven van. De attól, hogy testépítő, nem feltétlen kell neki ezzel kapcsolatos ajándékot venni ;)
2019. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináltass témás pólót
2019. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pár ampulla jó minőségű teszto, deca, tren.
2019. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű fehérjepor, kreatin, esetleg minőségi edzőkesztyű
2019. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2019. okt. 8. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel neki utalvanyt ahol sport ruhat tud venni. Vagy utalvanyt ahol tud taplalek kiegeszitoket venni.
2019. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!