Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tele a város gyúrós por...

Tele a város gyúrós por plakátokkal. Nézem ezeket a plakátokat és azon gondolkozom, hogy ezt van aki elhiszi, hogy ő is olyan izomkolosszus lesz ha megveszi és eszi a 8000 forintos port?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyire butuskák az emberek? 😅
2019. okt. 9. 14:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

Miért, mi a különbség az AXE-os válaszadó és a te kérdésed között? Nem tudom hány éves vagy, de fogalmad sincs mit jelent a reklám és a marketing tevékenység. Szerintem te vagy az igazán "butuska".


Tegyük fel, holnap látsz egy plakátot, amin a Jennifer Lopez reklámoz egy hajlakkot, ami rohadt drága de állítása szerint a legjobb. Rengetegen meg fogják venni, mert ő reklámozza. Ha a telepi Marika néni reklámozná, a kutyának sem kellene, pedig ugyanarról a termékről van szó.


Az általad említett fehérje porok pedig étrendkiegészítők, amit szintén a kutya sem venne meg, ha az 50 kilós Gézabá' reklámozna. Nem leszel izomkolosszus a 8 ezer forintos portól, de Jennifer Lopez sem leszel a méregdrága hajlakktól.

2019. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy felvilágosítottál és hasznos kommentednek hála végre némi fény gyúlt az sötét fejemben.



Amíg élek hálával tartozom neked!


A Jóisten áldjon meg! ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

2019. okt. 9. 17:15
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

"az nem a fogyasztó megtévesztése?"


Szerepel a plakáton, hogy attól ilyen?

Ennyi erővel a reklámok 80%-ara igaz lehet ez?

Úgy fogunk kinézni az arckremtol, mint a modell? Olyan vakító fogsorunk lesz? Olyan jó alakunk....?

2019. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ez így igaz. Akkor mégis miért veszitek?


Mert veszik ezeket a reklámozott dolgokat mint a cukrot, különben nem érné meg ugye reklámozni.


Na szóval ki és miért veszi?

2019. okt. 9. 20:01
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól még lehet jó a termék.
2019. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igazán?
2019. okt. 9. 21:39
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tévedve. Az átlag embernek, aki edz nem az a célja, hogy úgy nézzen ki, mint azok az emberek a plakátokon, hanem hogy elérjen egy egészséges, jó formát magához képest. Nyilván az emberek nagy része tudja, hogy nem lesz a fehérjeportól olyan, mint amit a plakát mutat, de ez nem jelenti azt, hogy semmi hatása nincs annak.


Az izmokat fehérje bevitellel és eddéssel lehet növelni, ez biológiai tény. Nyilván nem haszontalan, ha az étrendedhez még iszol egy kis + fehérjét. Én speciel 62 kiló voltam, amikor elkezdtem edzeni, 82 vagyok és iszok fehérjét edzések után. Tehát nem varázslat nyilván, az a butuska, aki elvárja, hogy az legyen, de használni használ. Túlzásba sem szabad vinni amúgy, mert arra a veséd rámehet.

2019. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"iszok fehérjét edzések után"


Gondolom azért, hogy kihasználd az anabolikus kaput.


Edzés után szivacsként szívja a tápanyagot fel az izomzat. Ezt a builderen olvastam, az internetten szóval igaz.

2019. okt. 10. 05:53
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten, en csak azert iszom neha edzes utan feherjet, mert olyankor szomjas es picit ehes is vagyok, de edzes utan fel-egy oraval meg nincs etvagyam nekiallni enni. A feherje shake kaloriamentesen megteszi azt, hogy az edzes utani etvagy mentes ehsegerzetet es szomjusagot csokkenti, ize is van, allaga sem teljesen viz. Egyebkent ha megeszel napi 150-200g feherjet, semmi ertelme.
2019. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"feherje shake kaloriamentesen megteszi"


Tehát szerinted a fehérje az kalóriamentes?



😆😆😆

2019. okt. 10. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!