Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés
Janikai nevű felhasználó kérdése:

Mennyi ideig kell edzeni hogy meglátszódjon rajtam?

okt. 9. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok
egy év normális edzés (, evés és alvás) mellett már szép változás érhető el

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 20:41 Privát üzenet
subrette nevű felhasználó válasza:

Ha kitartóan edzel hetente háromszor és megfelelően étkezel, akkor pár hónap múlva már látható lesz a változás, kb. Karácsonyra. Jövő nyárra pedig jó formád lehet már. Ha ezután is kitartasz és még keményebben folytatod, akkor két év múlva nyárra már bomba-alakod lehet, amit a genetikád lehetővé tesz.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 9. 20:59 Privát üzenet

Attól függ.

Most hol vagy, milyen szinten edzenél és persze milyen diétát követnél.

Így lehet évek, de akár pár hónap is ha már van rajtad valamennyi izom és csak lefogynál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 9. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan illesszem össze a testépítést és a thai bokszot, hogy még mindkettőnek meglátszódjon az eredménye hosszútávon? (nyílván évek múlva)
Miért nem látszik rajtam, hogy 70 kiló vagyok? Mintha csak 50 volnék.
Heti 3szor járok kondizni és heti 3 foci edzésem is van és emmelett még 2 meccs és még otthon is szoktam edzeni ezt ha folytatom nyárig lehet valami rajtam nem vagyok egy dagadt...
Mennyi ideig kell edzenem, hogy meglátszódjon rajtam?
18 éves lány vagyok 78 kg 168 cm! 10 kg szeretnék fogyni. Már elkezdtem diétázni. Sőt tornázok naponta 2xer. Csak a hasamon látszik hogy van felesleg máshol nem. Milyen...
Mennyit kell naponta tornáznom ahhoz, hogy pár héten belül meglátszódjon egy kis fogyás rajtam? És milyen fajta tornázás legyen?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!