Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Probléma, ha alapból zsírszegé...

Probléma, ha alapból zsírszegényen táplálkozom, de egy nap úgymond "zsírosabb"?

Figyelt kérdés

Szüleim vettek halat meg magokat, amiket nagyon szeretek, és már rég nem ettem, mert az edzőm szénhidrát- és fehérje dús diétát írt elő.

Így hétvégén kicsit elcsábultam. Kalória ügyileg nem szaladtam meg, viszont a makróim így nem optimálisak.

Súlyzós edzéseket végzek, és majd szeretnék színpadra állni a közeljövőben.

Vékony lány vagyok, most izmot kell magamra pakolni.

A kérdésem tehát az lenne, hogy ha több zsírt viszek be egy nap, akkor csökkentsem a szénhidrátot? És egy úgymond zsírosabb nap nem árt meg, igaz?


Előre is köszönöm a segítséget!



2019. okt. 13. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha közel ugyan annyi kalóriával zárod a napod, akkor nagy gond nincs, sőt, a magvak még plusz fehérje források, illetve a zsír is sokkalta esszenciálisabb, mint a ch. sőt, a ch egyáltalán nem az, de jól jön az erő az edzésekhez. By the way ezt az edződtől is megkérdezheted, elvégre azért van :D
2019. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végre valaki! :D Köszönöm a válaszod!

Az edzőm az nagyon nem támogatja a "zsíros" táplálkozást, ezért nem kérdeztem rá még nála. Lehet hogy bevezetnék egy-egy ilyen napot, mert kifejezetten jól esett.

2019. okt. 15. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2019. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!