Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pillangó, tárogató karoknak...

Pillangó, tárogató karoknak van valami értelmes funkciója a kombinált fekpadokon?

Figyelt kérdés

Főkén olyan 30-60k-s árkategóriákban látom és többnyire nem állítható a fogantyúja... Néztem gyajorlatokat vele, hát eléggé kényelmetelenül, kivutelezhetőnek tűnik...

Teljesen laikus vagyok a témában, szerintetek érdemes ilyen fekpadot beszerezni ottholra?


Vagy egy sima fekpad + kétkezes súlyzó combo?


Olyan 80 ezrem van amit jeleneg rászánnék alap kondis dolgok beszerzésére (fekpad, súlyzó rúdak, súly).

Később januártól még bőviteném a felszerelést ahogy az erőnlét igényli (+súlyok stb.).


Mik az alap dolgok szerintetek amik nem hiányozhtnak egy kezdő felszerelésből.


Előre is köszönöm a válasokat.



2019. okt. 14. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítva: kivitelezhető, gyakorlatokat, z, ?,
2019. okt. 14. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gépes tárogatás azért jobb, mert végig feszíteni kell az izmokat, míg a súlyzóval a legfelső ponton már a karokkal tartasz, lejön a terhelés a mellizomról.
2019. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80 ezerből vennék kezdésnek jofogásról mondjuk 2*20, 2*10,2*5,2*2,5, 2*1,25 tárcsát. Kb 40 ezerbol megvan ha jól csinálod, 500 ft/kg áron árulják, nekem is onnan van az összes szinte. A maradék negyvenből egy állványt vennék + hozzá egy padot. Lehet ez inkább 50-re jön ki de legalább tudnál vele guggolni is. Vannak már 20-25 körül 150 kilót bíró állványok, ami otthoni hobbi felhasználásra tökéletesen elég. Melle padot meg ebay-ről tudsz venni 15-20 ezerből. Ha esetleg kell segítség írj, mert én nemrég vettem otthonra cuccokat, igaz "kicsit" több pénzbe vagyok.:D
2019. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy egy kétkezes rúd kellene szerintem, mondjuk 180-as, arra egész sok tárcsa fér és nem is olyan hosszú, szerintem az a legideálisabb otthonra.Fémtárcsa kell, nem pedig cementes és akkor kb 150 kilóig megtudod pakolni, amire nem hinném hogy mostanában szükséged lenne. Emellé még alap eszköznek számít egy húzódzkodó és egy tolódzkodó.
2019. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!