Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem bírok enni, keressek...

Ha nem bírok enni, keressek inkább másik sportot?

Figyelt kérdés

Tömegnövelésnél állandóan fáj a hasam,puffadok,napi 2-3x kell szarnom és folyton tömnöm kell magam holott már undorodom a kajától.Nem bírok annyit megenni,amennyi ahhoz kell,hogy tömeg jöjjön és elegem van már abból is,hogy egész nap szarnom kell.Nem tudok a munkára koncentrálni sem a folytonos puffadástól.

Szeretem a súlyzós edzést és keményen edzettem.De a kajálás kifogott rajtam.Napi 2000 kcal bőven elég lenne nekem,annál többet már szenvedés megenni



2019. okt. 15. 22:40
1 2
 1/16 Flagstaff ***** válasza:
És pontosan miért is kell ezt csinálnod? Miért nem csinálhatod azt, amit szeretnél, úgy, ahogy szereted???
2019. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mert fejlődni akarok,erősebb lenni

De az emésztésem sem bírja a tömegnövelést,nagyon szar a gyomrom

2019. okt. 15. 23:39
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez a sport 70% ban az étkezésről szól. Ahogy mondani szokás a jó forma a konyhában készül.


Ha ez neked nem megy akkor keress más elfoglaltságot. Mindenkinek jobb lesz úgy.

2019. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyan kéne amiben a teljesítmény és a kemény edzés számít és a befektetett munkának van eredménye és nem kell puffadásig tömnöm magam
2019. okt. 16. 09:59
 5/16 anonim ***** válasza:

4# Amúgy ha 2 ezer kalóriát meg tudsz enni, akkor 3 ezret is.


Vannnak különféle praktikák amivel meglehet növelni az adott kaja kalóriamennyiségét anélkül, hogy többet kéne ennek mennyiségre.


Pl.: Lazán tudok olyan zabos reggelit csinálni kicsi fehérje porral (csak fehérje, nem tömegnövelős 1 adag 122 kcal) amiben megfelelő makrók vannak és kb 800 kcalória, de akár 1000re is megtudnál csinálni.


És ugyan olyan nagy mennyiségre mint egy 300kcalos reggeli.


Meg ha a maintenanced fölött vagy egy megfelelő mennyiséggel, azaz nem ezer kalória plusszal akarsz tömegelni, akkor még nem is érzed annyira telítettnek magad.


Szóval valamit nagyon rosszul csinálsz. Beszélj egy hozzáértővel.

2019. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szóval nem csak úgy tudsz több kalóriát bevinni, hogy 250g rizs helyett 500got eszel meg.
2019. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Reggelit ne szoktam enni.Ha eszek akkor 1 órán belül rámjön a szarás,munkahelyen ezért nem szoktam enni,csak este
2019. okt. 16. 15:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Aztán melóba nem lehet szarni?

Én mindig ott szarok, legjobb. Fizetést kapok a szarásért. Na az a nem semmi!

2019. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7# Napi 5x eszek. Most kb 2600-2700 kalória körűl, úgy hogy most elég nagy deficitben vagyok.


Napi 1x megyek nagy dologra ...

2019. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hogy csinálod?

Én 3x

2019. okt. 16. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!