Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok akik szidják itt állandóa...

Azok akik szidják itt állandóan Drugs Bunnyt, ti mit tudtok felmutatni, milyen alapon érzitek azt, hogy jogotok van bírálni egy elismert szakértőt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szoktam bírálni senkit sem, de a véleményemet leírhatom attól még, nem? Pl. leírhatom azt, hogy szerintem ez nem így van. Ugyanannyi jogom van a vélemény nyilvánításhoz, mint bárki másnak.
2019. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Leírhatod, de alá kell támasztani. Tanulmányokkal, publikációval stb. Nem csak bele üvölteni a vakvilágba, hogy hülyeség. Ez nem így működik. Érvelni kell.
2019. okt. 16. 16:12
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ahha értem. Szóval ha valaki mond neked valamit, de te nem értesz egyet vele, akkor egyből alátámasztod publikációkkal...ez vicces :D Erősen kétlem, hogy Drugs Bunny is alá tud mindent támasztani publikációkkal.
2019. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen. Ha valamivel nem értek egyet akkor alap, hogy megindokolom miért nem, érvelek az én verzióm mellett, ha pedig cáfolni szeretnék egy állítást akkor bizonyítom, hogy hol és mi a hiba.


Kultúr körökben ez így szokás.

2019. okt. 16. 16:16
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha te nem így gondolod az rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.
2019. okt. 16. 16:17
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Én is érvelek, ha valamivel nem értek egyet. De az, hogy érvelek, meg hogy publikálok valamit, vagy hogy publikációkat hozok fel példának, az két különböző dolog.
2019. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Látom nem érted, mindegy.
2019. okt. 16. 16:38
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Pont, hogy értem.
2019. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. okt. 16. 17:47
 10/20 anonim ***** válasza:
A magyarok mar csak ilyenek, szidnak mindenkit ahol tudnak... ez az oldal nem eppen a tudomany szintere, nem tudom, feltunt-e? :D Persze igazad van, ha valami nem szubjektiv dolgot allitunk, ala kene tudni tamasztani, de ez szimplan nem az a hely. (En birom amugy Bunnyt)
2019. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!