Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor ilyen hatással?

Fehérjepor ilyen hatással?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem igazán vagyok új a témában, de még csak most érett meg bennem a gondolat, nem is tudom kihez kéne fordulnom. Nő vagyok, tíz kg súlyfelesleggel jelenleg. Évekkel ezelőtt edzettem szorgalmasan, vitaminokon kívül csak fehérjeport vittem be, jól is néztem ki. A problémám az, hogy a fehérjétől megfájdul a fejem. Régen is volt ilyen gondom, de nem ennyire. A fehérje minősége nem vitatható, többféle márkát is próbáltam, férjem is issza őket, neki semmi baja.

Egyszerűen nem bírom meginni, mert tudom, hogy utána fejgörcsöm lesz. Illetve még, az étrend : régen tudtam mit mikor és mennyit egyek, de az már nem elég, egyszerűen nem lakok jól, csak a jó sok szénhidráttól, ami ugye nem segíti a fogyásom, sőt... Itt megint csak az a bajom, hogy ha nem eszek "szar" kaját, akkor fejfájásom lesz, remegni kezdek, elgyengülök, ingerlékeny leszek. Szerintetek ez mitől lehet?


2019. okt. 18. 21:15
 1/3 whiteno válasza:

ha megfájdul a fejed ne szedd,a férjed pedig nem te vagy

ja és leírnád mit eszel pontosabban

2019. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy az ezt megelőző időben durván kevés szénhidrátot vittél be? esetleg ketóval próbálkoztál, ilyesmi és most követeli a szervezeted.


a fejfájás lehet laktózérzékenység (pláne, ha nem vízben kevered a fehérjeport) vagy dehidratáltság. az is lehet, hogy egyszerűen az ízétől "rosszul vagy", próbálj még valamit belemixelni.


de egyébként semmi szükséged fehérjeporokra, ha nem bírod, ne erőltesd.


ha pedig ilyen rendellenességek (nem laksz jól) továbbra is fennálnak, akkor én a helyedben orvoshoz/szakemberhez fordulnék.

2019. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Probaltal mar mas fele feherjet a tejsavon kivul? Marha, vegan, borso, rizs, stb?

Lehet valamilyen etel intelancia is.

A masik, azt irod 10 kg ot hiztal, nyilvan nem eleg ugyanaz a kaja egy 60 meg egy 70 kilos embernek. "Es ez mar nem eleg..." hozza kell igazitani az etrendet a jelenlegi sulyodhoz.

2019. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!