Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Önmagában az egyenes pados...

Önmagában az egyenes pados fekvenyomas eleg mellre?

Figyelt kérdés
A negativrol azt hallottam hogy baromsag, nincs olyan hogy mellizom also resze es a mozgastartomany is rovid + eleg karod az izuletekre. A pozitivnal én inkabb erzem a vallam mint a mellizmom, szoval nem tudom mennyire eri meg azt csinalni. Szerintetek? Mellette tolodzkodni szoktam kiegeszitesnek + edzes vegen par kor fekvo bukásig.
2019. okt. 21. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami tarogatas szeru gyakorlatot nem vegzel? Sulyzokkal, gepen vagy csigan? Valamit kene.
2019. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tolódzkodással elég. Messze a legjobb és legsokoldalúbb mellizomgyakorlat a fekvenyomás.
2019. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég. Csak nagy súlyos munkasorozatokat végezz
2019. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De van alsó része a mellizomnak.
2019. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg csak pozitív szögben nyomok fekve, mert én meg úgy érzem jobban, kinek mi :)
2019. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Genetika és izomtapadás függő.

De nagy általánosságban inkább ferde padot ajánlok mindenkinek aki csak 1 gyakorlatot szeretne végezni mellre.

Azért nem érzed még a gyakorlatokat mert nem megfelelő az agy izom kapcsolatod illetve még próbáld ki azt hogy a padot nem csak 45 fokban döntöd meg hanem lentebb is kipróbáld illetve a rudat hanyagold ha lehet egykezessel érdemesebb próbálkozni.


Ha rövid válaszra vagy kíváncsi akkor.

Nem.

2019. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!