Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés napon alvásképtelenség?

Edzés napon alvásképtelenség?

Figyelt kérdés

Szinte sosem alszom jól edzésnapon, mindig melegem van, izzadok, fel vagyok turázva, tele vagyok energiával stb.


Kell úgy 12 óra mire a testem visszaáll a normál módba.


A rossz alvás pedig gondolom nem segíti a növekedést.


Van még aki szenved ilyesmitől? Van rá megoldás?


2019. okt. 21. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha így lenne kb mindennap rosszul aludnék.


Lehet az a baj, hogy közvetlenűl lefekvés előtt edzel? Vagy nem hajtod ki magad rendesen.


Nekem éppen ellenkezőleg egy nehezebb edzés után ahol felhúzok vagy gugolok többnyire majd bele esek az ágyba és egésznap aludnék.

2019. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap 1 és 3 közőtt edztem, tehát nem volt közel az alváshoz. Ráadásul mozogni is alig tudtam azután, mintegy szétedztem magam.
2019. okt. 21. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Pörgetők, koffeines cuccok?

Próbáld ki, hogy közvetlen lefekvés előtt edzel, mert mindenki azt mondja, hoyg felpörget stb, de én sokkal jobban alszom tőle, legalábbis úgy érzem, a többi nem számít :D Vagy reggelre tenni, bár akkor meg nekem még nincs annyi energiám.

2019. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Munkával 5 kor végzem tehát már 6 óra mire odaérek a terembe és úgy fél 8 vagy 8-kor végzem. Két óra múlva pedig lefekvés.


Csak hétvégén megyek le dél körül a terembe.


Reggel meló előtt pedig nincs az az Isten :)

2019. okt. 21. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Es amikor delben jarsz jobban alszol?

Most pl en sem birok aludni, bar lehet az a porgeto miatt van. :(

2019. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Nem, akkor sem. Kell úgy fél nap mire teljesen lenyugszik a szerezetem úgy fest .

2019. okt. 22. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

De ez tök furi amúgy :d Jó, mondjuk mind mások vagyunk.

Hát sajnálom, de nem tudok megoldást. erre Neked kell rájönnöd.

2019. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!