Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne itt valaki aki segítene...

Lenne itt valaki aki segítene elindulni legalább? :

Figyelt kérdés
Sziasztok. Edzegetek kb. 2 hónapja, sok változást hozott, de ma lementem és a szokásosan csináltam amit szoktam erre sokszor beleszólt egy fiú (persze segítő jelleggel) hogy mi rossz. Eléggé kiakasztott hogy mindent rosszul csinálok, és nem tudom nagy kérés lenne-e itt valakitől hogy segítsen privátban?:) 17/L

2019. okt. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hogy nézel ki... 😊
2019. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért tán valami felsőbb erő csak külső alapján engedi hogy helyesen tudj edzeni?
2019. okt. 21. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon utálom ha valaki beszól, akár segíteni akar vele akár nem. Nem tudom különben hogy mit csinálsz rosszul mert azt nem írtad
2019. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha kell segithetek 19/f 1 éve edzek szval alapokon átestem
2019. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alap gyakorlatokban, gephasznalatban irhatok par mondatot, csak legyen konkret kerdes, konkret gyakorlattal kapcsolatban.
2019. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ide is nyugodtan kiírhatod, nem kell ehhez privizgetni.
2019. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldódott. De köszi skacok a segítségért😊
2019. okt. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!