Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amatőrként milyen okból...

Amatőrként milyen okból kifolyólag választ valaki más sportot a testépítés helyett?

Figyelt kérdés

Közismert tény, hogy a testépítő gyakorlatok a leghatékonyabb mozgásforma. Fejleszti az izomzatot, javítja az ember egészségi állapotát, jó megjelenést ad. Pszichésen is rengeteget fejleszt az emberen. Rávezetni az embereket a tudatos, egészséges táplálkozásra.


Egy átlagembernek nincs is másra szüksége!


Ennek ellenére sokan vannak akik nem foglalkoznak ennek ellenére se testépítéssel. Nekik mi a kifogásuk?



2019. okt. 22. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Nekem semmi kifogásom nincs a testépítés ellen. Egyszerűen jobban szeretem a labdás sportokat. Ennyi🤷
2019. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez most egy komoly kérdés?
2019. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert a küzdősport jobb pszichés állatotot ad, jobb megjelenést, illetve az egészségre is pozitívabb hatással rendelkezik. :)
2019. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem választanék más sportot a testépítés helyett, de ez én vagyok. Legtöbb barátom mind mást sportol, nekik az a jó. Kinek a pap, kinek a papné és más közhelyek :)
2019. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én imádtam gyúrni, de valójában sosem adott igazi "sport" élményt. Inkább nagyon precíz és kiszámított munkának éreztem, míg ha a sportolás önfeledt küzdelmére vágytam, akkor futottam, kosaraztam, bringáztam inkább. Szerintem a testépítés valahol egy nagyon káros tevékenység, mert az arra hajlamosaknál teljesen eltorzítja az énképet, meg ahogy látják magukat és a többieket.
2019. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A gyúrás nem sport és nem egészséges. Tönkreteszed a belső szerveid a hormonhaztartásod meg az izületeidet a jobb megjelenés érdekében. Ha visszamehetnék az időben soha nem kezdeném el. Most meg készülhetek a második májtranszplantra.
2019. okt. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy ti miért válaszoltok ebben a kategóriában? Ha egyikőtök se testépítőt akkor mit kerestek itt?
2019. okt. 23. 08:28
 8/21 A kérdező kommentje:
Az ilyen 6os szintű válaszadók meg komolyan... Mi az, hogy nem sport? Mi az, hogy nem egészséges? Ekkora zöldségeket ne beszélj már!
2019. okt. 23. 08:29
 9/21 anonim ***** válasza:
De te jóember, a sportnak ez az egyetlen lényege? A sport egy élvezetes aktív kikapcsolódás, nem arra hivatott, hogy izmis legyél v jól nézz ki tőle. Szerinted azért focizik valaki, h a lába izmos legyen meg jó énképe legyen? Azért választanak mást mert jobban ÉLVEZIK... tényleg magyarázni kell ezt a bonyolult tényt egy írni képés embernek?
2019. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jaj az ilyen sörhasú haverokkal elmegyünk focizni dolgot ne nevezzük sportnak kérlek! Az játék, nem sport...
2019. okt. 23. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!