Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony vagyok. Mit...

Nagyon vékony vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos elég vékony vagyok, 170 cm és 53 kg, 24 éves. Elkezdtem edzeni, sulyzozni itthon 2 naponta, plusz gugolas, kitörés stb. Szeretnék formásabb alakot, mit tegyek és mennyi idő kell hozza? Sajnos az étrendre kevésbé tudok odafigyelni, mert elég érzékeny gyomrom van és laktóz illetve glutenerzekeny vagyok és reflux is társul ezekhez. Van valami otletetek hogy hogyan lehetne eredményes az edzés?

2019. okt. 23. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz és add elő ezt a problémát. Az edzés jó ötlet, de lehet hogy egy edzésterv és tömegnövelő étrend is kell.
2019. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pre- és probiotikumok nyers növényi alakjukban, és kiskanálnyi méz reggelente, meg kiskanálnyi utifűmaghéj kedvenc krém- vagy folyadékállagú ételedbe keverve. Ha nem enyhülnek a fő tünetek drámaian, akkor tényleg orvos. Az étvágy a mozgástól nő, évek alatt erősödik a csontozat is.
2019. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen tünetek? Hízni szeretnék egy kicsit és izmosodni. Erre vonatkozott a kérdés.
2019. okt. 23. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Betegen nehéz lesz, te magad írtál betegséget, tünetet, ne értetlenkedj légyszi!
2019. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Genetikailag laktóz és glutenerzekeny vagyok ez nem gyógyítható. A refluxra pedig gyógyszert szedek. Ennél többet nem lehet tenni.
2019. okt. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!