Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrósok! Hol vesztek pólót?

Gyúrósok! Hol vesztek pólót?

Figyelt kérdés
Mivel viszonylag szeles a vallam, mellem, karom. Folyamatosan belefutok abba hogy nem talalok normalis polot magamnak. Vagy szuk a valla, vagy bő az alja, vagy lóg rajtam, vagy a karja bő. Nem vagyok nagy darab, M es meretet hordok altalaban mindenbol, de ezek az egyenes fazonu polok (vagy ezek a hosszitott bővebbek) nagyon idiotan neznek ki rajtam. Hol vesztek szűkebb fazonú "slim fit" polot?
2019. okt. 25. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem hordok pólót, a tesztótól olyan szőrös a testem hogy nem fázok.
2019. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
2019. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak underarmer kompressziós ruhákat hordok az utcán is.
2019. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sportsdirect
2019. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ruhaboltban.
2019. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Zaraban vannak egyszinu slim fit polok, amiknek eleg jo a szabasuk. Nyulnak de megis feszulnek az emberen, tehat kenyelmesek. Asszem 3500 ft. korul vannak.
2019. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gymbeam, izompláza, gymshark.
2019. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Slimfit pólót keress. Sok boltban lehet már kapni. Vagy egy számmal kisebbet vegyél és majd kinyúlik ott ahol kell... Engem jobban zavar ha bő alul, vagy ha lóg rajtam ,mint ha szorít...
2019. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Edzőpólót armaniba (ea7), nike Jordan, hétköznapra Dolce, Hugo Boss, CK, Ralph Lauren, Lacoste

Általában galléros és v nyakú pólókat szeretek hordani

2019. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Helly Hansen, Mustang, Timberland, Pierre Cardin poloknak jo a szabasa. Nem slim fit, nem nezel ki benne bohocnak, de nem bo a hasanal mint a New Yorkeres, Pull n Beares vackok. Meg van beloluk normalis meret, nem irjak ra az M-es polokra hogy XL mint a Zaraban.
2019. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!