Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Biotech USA Fiber complex...

A Biotech USA Fiber complex tablattàval valóban lehet csökkenteni az étvágyat és a nasi utáni sóvàrgàst?

Figyelt kérdés
Nagyon vàltoztatni szeretnék az étkezésemen mert nem jó irànyba haladok, de mivel 2 kislányomat etetem óhatatlanul megkívànok dolgokat amiknek gyakran nem sikerül nemet mondani. Erre keresek megoldàst. Előre is köszönöm a kultúrált válaszokat.
2019. okt. 26. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Önuralom! Az ingyen van, amúgy ezek a tabletták semmit sem érnek. Bedőltem az elején én is minden “csodaszernek”
2019. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz és olcsóbban kijössz, ha veszel útifűmaghéjat vagy konjaklisztet, evés előtt fél órával 1 teáskanálnyit elkeversz vízben, megiszod, és iszol rá még egy pohár vizet. Rost is több van benne, telíteni is fog, kevesebbet eszel utána... De amit eszel, az is egy normálisan összerakott étrend legyen azért...
2019. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen!
2021. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!