Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sok munka mellett már...

A sok munka mellett már kevesebb idő jut a testépítésre, és már nehezen fejlődök. Csak stagnálok egy ideje Tanács?

Figyelt kérdés

Sajnos napi 12 órában dolgozom váltott műszakban. Egészségügyben...

Mellette van egy másodállásom is, és már annyira felgyülemlett minden, hogy örülök, ha néha eljutok a terembe heti 3szor

Kajára figyelek, 4 éve edzem rendszeresen.

De néha, ha sűrű a napom, akkor alig van idő az étkezésre... Sőt már edzések száma is csökkent

Pedig régen heti 5-6 ot edzettem.

És már egy ideje nem fejlődök úgy ahogy kéne

Valamikor nagyon stresszes vagyok akkor a kajára nem bírok nézni

valaki hasonló helyzetben van-e?

Ismerősöm mondta hogy már vannak prioritások és nem minden az edzés, csak hogy én ezt már rég óta csinálom és nem akarom abbahagyni mivel akkor kidobott 4 év volt az egész...



2019. okt. 27. 20:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2019. okt. 27. 20:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a sport nem a napi 12 órázóknak lett kitalálva. Amúgy nem attol nem fejlődsz szerintem hogy sokat melózol hanem hogy stresszes vagy és nem kipihent. Pihenj többet és az edzéseidet is úgy szedd össze hogy több izomcsoportot egy alkalomra. Push pull leg edzéssel is szépen szoktak fejlődni
2019. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na meg 4 év után már hová akarsz még fejlődni? Ha natural vagy, akior kb a maxodnál tartasz.
2019. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyreszt ez csak egy hobbi, masreszt 4 ev alatt ha valoban ugy csinaltal mindent ahogy kell, elerted a lehetosegeid 80-90%-at. Tenyleg vannak priok az eletben, minel idosebb vagy, annal hatrebb lesz az edzes. Ez nem azt jelenti, hogy abba kell hagyni, csupan nem fer bele a heti 5-6 edzes, meg 3-4 fozes.

Amugy heti 3 edzessel is lehet fejlodni, az allando 12 orazas mellett mar kevesbe. Alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez. Mind az etrenddel, mind az edzestervvel, vagy/es munkahelyet valtasz ha ennyire zavar. Van aki palyat is valt miatta. Neked kell eldonteni mi a fontosabb.

2019. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Válts munkahelyet, ha egészségügyis vagy, akkor magánklinikán, rendelőben talán emberibb időbeosztásban és körülmények között tudsz dolgozni.

Napi 12 óra és váltott műszak mellett nem csoda, ha nincs időd, erőd edzeni.

2019. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
KOX!!!
2019. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Válts munkát amit lehet.

Még az edzéstől eltekintve is nehéz egy ilyen munkamenet.

Az edzést tekintetében pedig nem csak stagnálni fogsz hanem szépen hónapról hónapra gyengülni.

Esetleg tápkiegekkel megpróbálhatód ellensúlyozni a helyzetet gondolok itt én extra turmixokra fehérje szeletekre extra vitamin ásványi anyag komplex stb stb

2020. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg próbáljak szúrni valamit ?
2020. jan. 11. 23:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Na itt tartunk..

Kezdjek el szúrni valamit?Kérdezi egy egészségügyis.


Ne ne kezdj el szúrni semmit!!!


Ha nem vetted volna észre tüzet akarsz oltani benzinnel!!


Neked elsősorban mélyen el kéne gondolkodnod,hogy mit akarsz az élettől.

Fiatal vagy még,és halvány gőzötök sincs bizonyos dolgokról.

Ilyenkor mindent akartok egyszerre.Ami persze nem sikerül,de ha sikerül is,annak az lesz az ára,hogy mire élvezni tudnád,egy széthajtott roncs leszel.Hurrá!!Van lóvé,van kégli,van minden,csak éppen kezelésekre kell járni,meg rehabra.Nagyszerű!!


Neked több pihenésre van szükséged,nem tűre!!

Nem lehet egy seggel két lovat megülni.

Vagy visszaveszel a tempóból és edzésre jut energia idő,vagy elfogadod,hogy nem bírod folytatni mindkettőt ebben a formában.

Aludni kell,akkor is ha szúrod magad,és enned is kell!!

Ezen gondolkozz el!!

2020. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy kúrátol csak nem lesz bajom?

De muszáj valami ami felhoz megjobban...

2020. jan. 12. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!