Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés ujrakezdése? Bővebben lent.

Edzés ujrakezdése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Edzettem fél évet aztán azért nagyon felhoztam a testem nyárra, nagyon jó volt, azonban most lettem első éves egyetemista és kezdődtek a bulik. Gólyatábor óta, tehát szeptember 3 óta leálltam az edzéssel és azóta kb majdnem nap buliztam,szennyeket ettem és igy szépen most tünt fel hogy megnéztem a nyári testemről a képeket és feltünt hogy az izmom nagyrésze leeresztett és fel is jött 3-4 kilo zsir. Az a kérdésem hogy ugye van az izommemória. Most ha elkezdenék megint edzeni, leálni a bulizással, rendesen kajálni akkor ha szálkásitással kezdeném akkor is jönne vissza az izom az izommemoria miatt, meg hogy a testem hozzá szokik hogy terhelést kap stb. Vagy hiába szálkásitanék azzal csak a zsir menne le? Szerintetek mivel lenne érdemes kezdenem szálkásitással vagy tömegeléssel? Nem nagyon szeretem a felesleget, de inkább legyen rajtam kicsi mint hogy kevés izom értitek.

2019. okt. 27. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Értjük, edzeni lusta vagy, de izom legyen rajtad... :D
2019. okt. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek a testkép zavarod leküzdésével, mivel a későbbiekben óriási gondokat fog okozni neked. Normális helyen edzettél, akkor kezdetektők fogva elmondták nem lesz olyan, mint amit akarsz, abba hagyod pár hónapra is buksz mindent, mivel a szervezeted nem hülye, nem fog fölöslegesen nagyobb izmokat fenntartani, ha nincs szükség rájuk. Emiatt nem produkálsz ugyanolyan terhelést az izmokra, mint régen nem is lesz olyan izmod.

Ezt azért tudnod kellene.

2019. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!