Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3x20 ismétléssel, testsúly...

3x20 ismétléssel, testsúly felével fej fölé nyomni, és evezni milyennek számít?

Figyelt kérdés
80 kg vagyok.
2019. okt. 28. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez kipihent állapotban (adott izomcsoportra első gyakorlat) történik, kezdő szint. Testsúly ide vagy oda, egy 40 kg-os evezés nem nagy szám sajnos. Barátnőm 40-ről indul 15 ismétléssel a munkasorozatokkal és 55-ig megy fel, 55kg körül van. Egy barátom múlthéten kezdett el edzeni, miután kijavítottam a technikáját 35 kg-al evezett 15 ismétléses sorozatokat. A héten már 40-el fogja csinálni.

A fej fölé nyomás arányaiban jobb, de még az is kezdő szint. Inkább tegyél még fel mindkét gyakorlatnál 10-20 kg súlyt és csinálj 10-15 ismétlést belőle, sokkal effektívebb. Hogy ha egy kemény váll vagy hát edzés végén ezzel durrantasz (bár ahhoz elég 1-2 sorozat is), akkor még oké, bár az evezés akkor is kevésnek tűnik.

2019. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz az a fejfölé nyomás, evezés meg szerintem olyan átlag. De hát mióta edzel?
2019. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!