Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a terv megfelelő edzéshez?

Ez a terv megfelelő edzéshez?

Figyelt kérdés

Egy barátommal járok pár hete edzeni, viszont azon gondolkodtam, hogy lehet rosszul csinalom.

178 centi vagyok 90 kilo, így fogynom is kellene. Heti négy napot megyünk minden nap más izmot edzünk.

Jó nekem ez így vagy inkább előbb fogynom kellene? Keressek inkább egy személyi edzőt? Ötlet ?


2019. okt. 30. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A sulyzos edzes mindenkeppen novi a zsiregetes hatekonysagat. A zsiregetesnek pedig a normalis etkezes az alapja, a testmozgas csak masodlagos.

Nyugodtan kondizzal csak rakd rendbe mellette az etrended. Hogy ez mit jelent, arrol ezernyi mar megvalaszolt kerdest, iromanyt, cikket talalsz a fitness, testepito oldalakon, forumokon (itt is).

2019. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ovi=noveli*
2019. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
novi* harmadjara lehet osszejon... 😃
2019. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :D
2019. okt. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!