Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányként mi a tapasztalatok a...

Lányként mi a tapasztalatok a BCAA használatáról? Érdemes?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mióta edzel?
2019. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges, költsd az árát inkább kajára. Persze úgysem hiszed el, mert csodát vársz tőle, de idővel ugyis rájössz, hogy semmit nem érsz vele és csak pénzkidobás.
2019. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon költekezni akarsz, akkor feherjet vegyél.

De azt is csak akkor, ha nem tudod rendes kajabol bevinni

2019. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges pénzkidobás. :)
2019. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akik ezeket irtak egyszer igyanak is egyet! :)


Ha intenziven edzel, mar benne vagy par honapja, vagy foleg 1-2 eve, akkor ajanlom. Nagyon jol visszatolt energiaval. Nem faradsz el annyira kozben sem. Ez nem azt jelenti h tul tudod hajszolni magad, csak nem haksz ki. Kicsit elvileg mentalisan is koncentral, ezt en nem ereztem annyira csak edzes elottinel (de az mas teszta). Ezt ugy mondom hogy 5 eve edzek, es 3 even at csak feherjet ittam, kesobb probaltam ki ezt, a kreatint es az edzes elottit.

A tobbi, l-carnitonos ital, kollagenes ital, kulonbozo aminosavak, aakg, ezeket en is folosnek gondolom hobbi szinten, utobbit nem is probaltam meg mondjuk.

2019. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 éve edzek, és évekig használtam bcaa-t. Így mondom, hogy felesleges.
2019. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Finom az ízük, meg cukormentesek. Ennyi, többet ne várj tőlük :)
2019. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11 ev edzesmultal es tobb millio etrendkiegre elkoltott ft utan mondom hogy tok folosleges, penzkidobas.

Ilyenkor mindig azt mondom az illetonek, hogy tetelezzuk fel az az 5-10-15g BCAA valami csodaszer ami 1:1-ben beepul az izomzatba. Napi 10g atlaggal lehet szamolgatni, hogy egy evben mennyi izmot "hoz". Na ugye hogy semmi ertelme.

2019. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Na de az élettani hatását is vegyétek figyelembe, nem csak azt hogy x gramm izmot hoz. Hanem hogy ha pl edzés előtt bevered, edzés után nem vagy olyan hulla, stb, de már nem tudom hova ragozni az általam fentebb leírt tényeket. Egyébként azok ellenére én is fölöslegesnek tartom, mert lehet nélküle élni, de böszmeség hülyeségnek tartani a fogyasztását, hiszen van eredménye.


De csak hogy megnyugtassam a negatívokat:tehát pl kollagén italt és L-Carnitinees italt is pont ugyan anyni értelme van kb fogyasztani. Van élettani hatása (sóháztartás, porcok karbantartása), de nyilván nem ez fog rádpakolni 20kg izmot, meg nem ezektől fogsz önmagukban lefogyni stb, ugyan akkor feleslegesnek hívni kb annyit tesz, mintha az egzés közben végzett nyújtásokra mondanánk, hogy felesleges. Le lehet edzeni anélkül is, de ha nyújtasz kicsit az adott izomcsoportra nem lesz (annyi) izomlázad utána/másnap stb. Nem nagy dolog és nem pakol rád 10kg+ izmot, de van értelme.

2019. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"edzés előtt bevered, edzés után nem vagy olyan hulla" valoban vannak hasonlo hatasai, de ha valaki pl. az esti orakban edz, tobbet art mint hasznal, nyugtalan vagy, kesobb alszol el, kevesebbet pihensz.

Egyebkent ertem mit irsz, meg egyet is ertek, de nem a hobbikondis szint az, ahol erdemes lehet ezeket a nagyon pici pluszokat kihasznalni. Mivel penzbe is kerul, nem nincs ertelme, hanem folosleges.

2019. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!