Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin étrend nélkül is...

A kreatin étrend nélkül is növeli az izomtömeget?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire hülye kérdés, kezdő vagyok ebben, de olvastam, hogy növeli az izomtömeget is, viszont azt nem tudom, hogy étrend nélkül ez mennyire igaz/mennyire éri meg?

2019. nov. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elég fényt legelészni ha tömeg kell.
2019. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye kérdés. Ha nem eszel rendesen szerinted abból a napi 5gr porból fog épülni az izomzatod?
2019. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy picit értelmetlen.


A kreatinra mindenki máshogy reagál. Van akinek segít, van akinek nem.


Szóval vannak még más sokkal fontosabb lépések amivel sokkal nagyobb eredményt tudsz hozni és ha ezeket kimerítetted, akkor érdemes a kreatin és ehez hasonlóakhoz nyúlni.


Írtad, hogy nincs étrended és kezdő vagy. Rengeteg dolog van ami még sokkal előrébb rak mint a kreatin amit nem csinálsz, így ez nagyon nem prioritás neked. Használhatod, de eredményt nem fog látni nagyon, neked még értelmetlen.

2019. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdők amúgy is gyordan fejlődnek, nem válna ki nagyon a kreatin hatása, ha most elkezdenéd. Értsd: sztem nem tudnád az izom hanyad része jött a kreatin miatt
2019. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Majnden 3 evig,szedtem feherjet( whey pro) meg tomegnovelot ( jumbo) persze voltak kihagyasok! Meg 3 kura kreatint...aztan ugy 1 eve kb semmit se szedek,es ugyanugy elvagyok nelkule,sot meg nagyobb is vagyok...hagyd a kreatint meg ezt a sok karos loszart
2019. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak fingja sincs miről hadovál.
2019. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!