Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan maradtok motiváltak...

Hogyan maradtok motiváltak sokáig a testépítésben?

Figyelt kérdés
Régi vágyam már, hogy kigyúrjam magam, de pár hónap után mindig elveszítem a motivációmat. Akkor nem, de utólag haragszom magamra, hogy jöttem a hülye kifogásokkal, nincs időm meg ilyenek. Csinálom 2-3 hónapig majd megunom, majd pár hónap múlva megint. Akik konstans évek óta nyomják, hogyan tudnak motiváltak maradni?

2019. nov. 4. 10:33
 1/6 subrette ***** válasza:
Jövőre is lesz nyár és akkor is jól akarok kinézni. Sőt, még jobban, mert fiatalabb nem leszek:-) Tehát még többet kell beletenni.
2019. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azert ilyen a hozzaallasod, mert te ezt igy igazabol nem szereted, csak az eredmeny erdekel. Ha valoban szeretned ezt csinalni, nem merulne fel ilyen kerdes. Egy jobb fizikummal meg akarsz felelni a kornyezeted es a tarsadalmi elvarasok tomkelegenek. A hosszu evekig, evtizedekig uzott hobbi testepitest nem ez motivalja, hanem az edzes, a kornyezet, eletmod iranti rajongas es a sajat korlataid feszegetese.

Kicsit dedosan hangzik de ezt Tom Platz fogalmazta meg idosebb koraban (mondjuk o profi volt, de a lenyeg ua.): ez egy kreacio, a feeling, a sulyok, a rud, a pad, a torolkozo, a cipod altal kivaltott erzelmek osszessege az ami motival es megvaltoztatja a tested. Nyilvan nem szo szerint kell erteni.

Tedd fel magadnak a kerdest, hogy valobasz szereted te ezt az egeszet, vagy csak izmos akarsz lenni? Ha utobbi, akkor semmi ertelme.

2019. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Edzőtárs, akivel szorosabb kapcsolat is fűz...

Jó haver, esetleg a párod...

Minden sikeres testépítő mögött, ott áll az edzőtársa.

2019. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

van pár ember akit ez a sport motivál, de a valóság, hogy kegyetlen unalmas, buta sport ez. a legkomolyabb motiváció az szokott lenni, hogy izmosan akarok kinézni mert akkor bejövök a csajoknak. kár, hogy ez ennél kissé bonyolultabb.


ha 2-3 hónap után megunod akkor inkább keress mást. rengeteg valóban érdekes jó sport van.

2019. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy erőemelésre váltottam
2019. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem kényszerből járok le edzeni, mert máshogy nem érhetem el a célom... Szeretek edzeni, szeretek sportolni, egy nagyon fárasztó munkanap után is, még ha nehéz fizikai, akkor is alig várom, hogy lemehessek végre kicsit edzeni, mert szeretek edzeni! Ha fejlődök ha nem, edzek, mert szeretem. Már több mint 20 éve nyomom, és ugyan olyan olyan lelkesedéssel megyek le m ost is a terembe, mint az első alkalommal mert szeretek edzeni!
2019. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!