Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem merek konditerembe járni....

Nem merek konditerembe járni. Az itthoni edzés meg eredménytelen. Szerintetek feladjam?

Figyelt kérdés
Lassan 40 éves vagyok. Igazából bele kellene ebbe tőrödnöm... Évek óta, azaz 3 éve edzek itthon, heti 4-5 alkalommal. Ez többnyire súlyzókkal történik. Hasprés stb... Általában 60 perc vagy picivel több. Borzalmasan kövér voltam. 175 cm 110 kiló tiszta zsír. 3 év alatt az elszánk kínkeserves diétának, meg az itthoni edzésnek köszönhetően lementem 83 kilóra. Látszik az eredmény, de ez semmi... Azért elkeserít, hogy ennyi év elment, és gyakorlatilag az edzésből semmi sem látszik, csak a súlyveszteségből. Unom, és borzalmasan lefáraszt. 2 alkalommal voltam tavaly konditeremben, de kiröhögtek meg lenéztek. Egyedül vagyok, nincsenek barátaim, meg full depressziós vagyok főképp a kinézetem miatt, aminek köszönhetően a 4 fal között töltöm az időmet. Úgy gondolom, ilyen a genetikám, és el van szúrva minden. Terembe meg nem akarok menni, mert sz@rul esik mások látványa, meg, hogy lenéznek.

2019. nov. 5. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
VÉletlenül fogtad ki a barmokat, akik kiröhögtek. Rgyáltalán nem jellemző, nyugodtan menj el és kérj edzéstervet.
2019. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarj masokra, lemesz a terembe es foglalkozz azzal amit te csinalsz. Tudom milyen erzes az, mikor zt hiszed mindenki teged nez es lenez, ami egyreszt nem igy van, masreszt nem csak az edzoteremben erzekelheto jelenseg hanem mindenhol. Nezd te is oket 😃 es biztos lehetsz benne, hogy nem te vagy a legbenabb, legdagibb, legkisebb a 85 kg tstsullyal.
2019. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az edzésterv és étrend rendben van, akkor az otthoni edzésnek is kéne hogy legyen látszata.
2019. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez nőben.

😀

2019. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a legtöbben csak beképzelik, hogy mindeki őket nézi, mert bárki körbe néz, mindig fog olyan szempárt találni, aki épp rá néz (mivel mindekinek néznie kell valahova, legtöbbünk, köztünk jómagam is nézelődöm a pihenőkben, hiába edzőtárssal edzem, a jó bulkeszokat - bocsi csajokat - nézni kell) hol is tartottam, ja igen, meg fogsz találni olyant is, aki épp mosolyog miközbe rád néz, ők sem rajtad mosolyognak. Szerintem érdemes lenne keresked egy edzőt, aki társoságában jól érzed magad, így vele el tudsz edzeni, élvezni a társaságát, miközben figyel a gyakorlat kivitelezésekre, szóval nem tudod magam úgy érezni, hogy kinevessenek, mert nem csinálsz semmi olyant. a gyakorlat kivitelezések jók lesznek, mások meg nem tudunk kondisok mosolyogni. Kivéve ha csajszi vagy, akkor néha lehet hogy rád mosolyognak :D Bocsi, hogy ilyen össze vissza írtam.
2019. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz nincs a paramétereidben, 175 cm hez az a 83kg nem tragikus, főleg ha még az izom is látszik. Nyugodtan járj kondiba.
2019. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Igen, köztudott, hogy mindenki azért jár a terembe, hogy lesben várjanak valami dagadékot, akit jól kicsúfolhatnak. Inkább egy pszichológust keress - ahogy a hasonló mentalitással rendelkezőknek is kellene, mert ez már kóros. Szerinted normális, hogy azért nem mersz nyilvánosan sportolni, mert van rajtad 1-2 kg felesleg?


Ember! 40 éves vagy, de megragadtál valahol a kiscsoportban.

2019. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
edzés helyett inkább első körben egy pszichiátert javasolnék
2019. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Emberek azert nem kell a foldon fekvobe belerugni. Igy alakult az elete hogy 40 evesen rossz az onertekelese. Lehet rajta javitani, szerintem szakember nem art.

Amugy meg nagyon szep eredmenyt ertel mar el. Ne feledd ha nem teszel bele energiat akkor most mar 150 kg lennel.

De valoszinuleg kellene egy edzo is.

2019. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak privát személyi edzések, helységek is én most láttam a bónuszbrigádon.(megfizethető áron)
2019. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!