Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Extrém izomláz?

Angyalka027 kérdése:

Extrém izomláz?

Figyelt kérdés
Már jó ideje gyakran az edzések után a szokásosnál is nagyobb és hosszabb (akár 5 napig is) tartó izomlázaim vannak. Ez még nem lenne baj, de igy gyakran van kezdődő betegséghez hasonló érzésem mint levertség, állandó fáradtság émelygés és persze fáj mindenem. 2-3 naponta edzek csak, eszek rendesen, vitaminokat szedek, nagyobb adagban aszkorbinsavat is az utóbbi időben és mégis ez van.Nem edzem magam agyon, nem csinálok túl sok gyakorlatot sem ismétlést. Volt már valakinek ilyen?
2019. nov. 5. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
No vagy?
2019. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pontosan mennyit edzel? mennyi ideje van ez? mert ezek márpedig a túledzés jelei...

lehet érdemes lenne felkeresni egy orvost, mert ha tényleg nem edzel sokat, akkor valami más állhat a háttérben.

2019. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bemelegitest, nyujtást csinalsz? SMR hengert hasznalsz? Milyen edzesterved van? Hanyszor edzel egy heten? Hogyan kajalsz? Mennyit pihensz? Lehet tul edzed magad es pl. Az idegrendszered van kész, foleg ha mondjuk a kemeny edzes melle meg sok stressz is tarsul.


Edzes utan az SMR henger nekem sokat segit, kb 50%-ra csokkenti a masnapi izomlazat. Plusz en egy hetet pihennék a helyedben. Ha ez sem segit, akkor vegyel vissza az edzesbol egy idore.


Ezt a cikket olvasd el: [link]

2019. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet a stressz meg nem túl rendszeres az életem. Meg bár nem alszok túl keveset, elég későn, hajnalban fekszek le mindig. Régebben se volt egyébként másképp, még sokkal stresszesebb és rendszertelenebbül éltem és nem volt gond. Meg pár órákat is aludtam csak. Igaz nem is voltam 40 éves :)
2019. nov. 5. 22:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Van valami ilyen henger a teremben, majd megnézem. Heti 3 néha 4X edzek. Régebben 5X is simán lementem. Idegi ok lesz ahogy valaki irja. Mostanában elég sokat felidegelem magam.
2019. nov. 5. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: az edzes nagyon megterheli az idegrendszert es az emberi test sem egy gep. Amikor fizikalig es szellemileg is nagy megterhelest kap, akkor kuldi a jeleket, hogy kicsit pihenni kellene...
2019. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6-nal a pont, ha hozzavesszuk a korodat hatvanyozodik az emlitett hatas.
2019. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
nekem egyszer volt olyna,hogy vádligépeztem es utan nem tudtam felkellni az ágybol..3 napig nem tudtam kiegyenesedni,görbe gerinccel birtam menni lábujhegyen ,a sarkam se tudtam letenni a földre..
2019. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolso, muszaj mindenhova odaloknod a kerdes szempontjabol irrelevans sztorijaidat meg igenyeidet?
2019. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinaltass egy labor vizsgalatot a biztonság kedvéért. 40 felett ugyis javasolt néha.
2019. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!