Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet élni sport nélkül?

Hogy lehet élni sport nélkül?

Figyelt kérdés

De most tök komolyan. Nem csak testépítésre kihegyezve. Én hülyét kapok ha 3 napig nem tudok sportolni. Csomó embert ismerek akik soha nem sportoltak semmit, nem iratták be kiskorukban semmire, nem kezdtek el felnőtt korukban semmit és ez szerintük tök jól van. Nem hiányzik nekik, nem értik mi az a versenyszellem, nem ismerik a határaikat, stb.

És nem azért nem sportolnak, mert nem telik, vagy nem érnek rá. Egyszerűen csak nem érzik szükségessségét.

HOGY?!


2019. nov. 6. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésben a válasz: "soha nem sportoltak semmit, nem iratták be kiskorukban semmire, nem kezdtek el felnőtt korukban semmit".

Ha valamit nem tapasztalsz meg semmilyen szinten, nem tudod ténylegesen eldönteni hogy az jó vagy rossz számodra. És mivel nincs semmilyen referenciád az adott dologgal kapcsolatban nem hiányzik.

Igazából ez a legrosszabb, ennél még az is jobb ha negatív tapasztalatok alapján utasítja el valaki. Persze ettől még nem biztos hogy rossz ember aki soha nem sportolt semmit, sőt, nem is biztos hogy lusta.

2019. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, nem mondom, hogy rossz ember. Csak nekem ez annyira furcsa.
2019. nov. 6. 20:54
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
Ezt én se értem a sport boldogság hormont termel
2019. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egy tábla csoki is, ha csupán ez a cél, valószínűleg könnyebb megoldás. :D
2019. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, az emberek különbözőek, és vannak pl. olyanok (elég sokan) akik vérszegények egész életükben, hiába szedik a vasat, folyamatosan fáradékonyak, nem kívánják a mozgást úgy mint mások.

De még ezerféle esetet fel lehetne sorolni, tudod, nem mindenki van felhúzva mint te, más más vérmérsékletű ember van, mint pl. munkahelyeken is van aki mindig a középpontban van és egész nap pattog, meg van olyan, aki inkább elül, és már az is lefárasztja a szólnak hozzá.

Én magam sportolok rendszeresen, de teljesen megértem azt hogy különbözőek az emberek, és ez így van jól.

2019. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vajon ha egyszer kipróbálnál a sportolást akkor rákapnának? Biztos ez is ahány ember annyi szokás, de tök tuti, hogy a nagyrésze azért nem csinálja, mert "nehéz" elkezdeni.

Én legalábbis mindig ezt mondom annak, akit próbálok rávenni. Elkezdeni nehéz. 3-ból 2 embert már sikerült így ösztönöznöm.

2019. nov. 6. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

jaj de rossz duma ez a vérszegénység. mindig van valami ilyen kifogás. ezek a legjobbak, hogy jaj ilyen olyan betegség. ebből kiindulva már ki kellett volna halnia az emberiségnek.


egyszerű a képlet. lusta dögök az emberek. kész. ennyi. lehet, hogy fájdalmas de ez az igazság. ez van.

2019. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki a saját dolgával törődjön!!!!
2019. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

7# es, kis butuska vagy, mondjuk megnéznélek sportolni 105 ös hemoglobinszinttel, meg kipróbáltatnám veled 140 essel ugyanazt a sportot. Aztán úgy érezgetnéd a különbséget. Ez nem betegség és nem lustaság. - ha tudnád persze-

Van a közeli ismeretségi körömben ilyen, neki nagyon megterhelő maga a sportértékű mozgás, nem is sportol semmit, mert ájulás a vége, viszont erős az immunrendszere, soha sem betegeskedett. Empátia és értelem tudod, kicsit kupálódjál már az emberi test és működése tekintetében, mert elég sztupid vagy.

Kérdezőnek: És vannak mások, akik meg sokat esznek, nagydarabok, mégis sportolnak és erősek, és vannak lusták is igen, akik többet tehetnének magukért, de nem tesznek.

Tény, elkezdeni nehéz, sőt, hónapokig is eltarthat amíg csak küzdés az egész, és nincs benne könnyedség.

De mit foglalkozol amúgy ezzel? Én sportolok de engem nem érdekel hogy mások mit, hogyan, mennyit sportolnak vagy nem sportolnak, az az ő dolguk, az ő döntésük. Neked van igényed rá, másnak meg nincs. Te ebben vagy jó, mások meg másban.

2019. nov. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!