Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetném el a kívánt...

Hogyan érhetném el a kívánt alakot?

Figyelt kérdés

Szóval, egy 17 éves lány vagyok, 166-167 cm és 53 kg. Többen mondták mostanában, hogy fogytam. Nem eszek sokat (mondjuk eddig sem), és különösebben most még nem is sportolok, de szeretnék kondizni mert nagyon vonz az egész és edzett szexi alakot szeretnék. Szerintem nem vagyok annyira nagyon vékony sem, vastag pedig biztos hogy nem. Sőt, lehet hogy már-már a sovány felé hajlok. Nincs nagy testem egyáltalán. Nem szeretnék már fogyni, inkább jó lenne popsira meg mellre hízni de azt sajna úgyse én döntöm el hova híznék. Amit szeretnék elérni, hogy szexi kicsit izmos hasam legyen és mégformásabb popsi.

Azt olvastam, hogy lapos hasat csakis megfelelő egészséges étrenddel érhetünk el, nem pedig gyakorlatokkal. De ha ennél is kevesebbet eszek és kevesebb kalóriájú dolgokat, akkor gondolom fogynék és azt nem akarom.

Ahj, nem tudom mennyire értitek így a helyzetemet.. Próbálom jól megfogalmazni.

Tehát, most mi lenne a teendő, járhatok edzeni és egészségesen egyek vagy mit tanácsolnátok?

Olyanok válaszát várom, aki ért ehhez a témához. Előre is köszi!



2019. nov. 7. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj a féhérje bevitelre, napi olyan 100 gramm körül egyél meg! Két dolgot tehetsz: 1- gyorsabb: először izmot építesz kalóriapluszban majd leszálkásítasz, de a tömegelés után érezheted magad pufinak

2- lassabb: sok féhérje, minőségi szénhidrát és zsír, sok kicsi étkezésben+ súlyzós edzés: ha ezt csinálod hosszú ideig, akkor váltogatva játszódnak majd le az építő és lebontó folyamatok, csak ez így tovább fog tartani


De a lényeg, hogy ne egyél keveset semmiképp de minőségi dolgokat, így izom jön gel rád, és nem zsír

2019. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!