Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Szerintetek mit kéne csinálnom? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy már több mint 1 éve nagyon érdekel a testépítés és nagyon szeretnék fitness modell lenni. Az egyetlen baj hogy a koromhoz/magasságomhoz képest nagyon vékonyka vagyok. 16/L 163 cm 40 kg

A szüleim azt mondták hogy addig nem érdemes és nem is engedik hogy edzeni kezdjek amig nem szedek fel pár kg-ot, hogy aztán tudjak miből "építkezni."

Csak annyira elszomorít ez az egész mert tényleg nagyon vonzz és régebben is sokat jártam edzeni persze akkor még nem vettem komolyan. És tudom milyen akaraterő, kitartás van bennem.. Van egy célom is kitűzve ami motivál.

Szerintetek?

Ha van aki jobban ért ehez írjon! Elfogadok bármilyen tanácsot!



2019. nov. 9. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont fordítva működik. Ha sportolnál, könnyebben felszednél pár kilót.

Amúgy 40 kg tényleg iszonyat kevés ehhez a magassághoz.

2019. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid nem értenek hozzá, akkor hagyd figyelmen kívül, amit mondanak. Menj el egy edzőterembe és beszélgess el egy személyi edzővel. Ő tud profi tanácsokat adni, arra nem érdemes várni, hogy magadtól felszedj pár kilót bárhogyan.
2019. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Serena Abweh - rena_serenaa fejlődését nézegesd meg.
2019. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!