Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok! Olyan sok gep van a...

Kondisok! Olyan sok gep van a teremben, hogy nem tudom milyen gyakorlatokat csinaljak!?

Figyelt kérdés

Egesz testes edzesen voltam eddig heti 3 szor.4honapja valtottam erre elotte sulyzoval edzettem, csak fejleszteni akartam igy is magam. Ujra kondiba jarok, viszont annyi fele-fajta kondi gep van. Szakito gep(labra), labnyujto es hajlito, vizszintes labtolo, keretek guggolasra, tarogatok, csipotolo gep, labemelo(fenekre) meg hasgepbol is es egyeb gepbol is sok van. Nem tudom, melyek azok a gyakorlatok amiket gepen van ertelme illetve nincs csinalni. Bőség zavar van. Valtani akarok heti ket lab napra, ugy, hogy heti 3-4 edzesben kijojjon, plussz kardio. Igazabol azt se tudom mi a konret celom. Csinosodni, izmosodni, formasodni akarok. 157cm vagyok es 46kg.nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. Egy ideje edzek mar, viszont nem tudom, hogyan es mit kene most,hogy fejlodjek. Gondolom nagy sulyokkal kéne dolgozzak. De magx karokat nem akarok. Igazabol a combom es a fenekem mereten akarok változtatni. Csak tenyleg annyi gyakorlat van, hogy nem tudom fenekre melyiket lenbe erdemes csinakni, es milyen felosztasban. Ki tudna nekem segiteni? Akar privatban is(aki hozzaerto?)

19/L


2019. nov. 10. 06:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Megldom a problémádat. Az alapgyakorlatok legyenek a 80% a maradék 20% mehet gépekről. a gépek kizárólag kiegészítésnek használd. azt hogy melyiket, az meg lényegében mind1. ezért sokan le fognak savazni, de alapvetően nem sokat érnek. megvan a szerepük, a helyük, lehet őket jól használni, de 90% ban nincs értelmük. támaszkodj az alapgyakorlatokra
2019. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!