Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzekkel mi a baj? Edzestervek

Ezzekkel mi a baj? Edzestervek

Figyelt kérdés

Hetfo: mell

Kedd:hat

Csutortok: vall+tricepsz

Pentek:lab+bicepsz


Vagy


Hetfo: mell+bicepsz

Kedd:lab

Csutortok:vall+tricepsz

Pentek :hat


Mindenki szidja..de miert...ertem en hogy divat mostanaba szidni a bro spliteket,de igazabol itt is megvan minden ami adott,akkor mi ezzekkel a baj?



#edzésterv #edzésfelosztás #bro split testepites
2019. nov. 11. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezekkel. Kinek az osztott jön be, kinek az egész testes. Egyéni preferencia kérdése. De lehet nyugodtan kísérletezni is, nem árt a változatosság.
2019. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a legoptimálisabb a bro split, de simán lehet vele fejlődni.

Én személy szerint a teljes testes/push-pull-leg/alsó-felső osztású edzésterveknél egy hónap után úgy megutálom az egyhangúság miatt, hogy elmegy a kedvem az egésztől. (főleg heti három edzéssel, ahol szinte minden A-B osztásban van, és minden második edzés ugyanaz...)

Egy három napos mell-tri, hát-bi, váll-láb osztás, a gyakorlatok cserélgetésével nekem sokkal élvezhetőbb.


Hobbi szinten feleslegesnek érzem, hogy heti háromból legalább kétszer tököm ki legyen az egésszel. :)

2019. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thinktank válasza:

Nincs vele semmi baj. Én mondjuk a másodikban hát+bicepszet csinálnék, és külön mellet, de ez csak apróság.


Van aki azt mondja, hogy naturálként jobban jársz, ha egy izomcsoportot kétszer edzel meg, de szerintem a te terveiddel is jól lehet fejlődni.


#2-nek igaza van, ha nem versenyzel, akkor olyan edzést csinálsz, amit élvezel is, különben lehet, hogy két hónapo után hagyod a fenébe az egészet. persze a lábat ne hanyagold el :)

2019. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez ugy rossz ahogy van. Csakis teljes test edzés az elfogadható. A többi marhaság!
2019. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso,akkor csinald azt es huzz innen...amugy meg itt is minden izom 2 x dolgozik egy heten,kap egy rendes terhelest,es egy masodlagosat is..
2019. nov. 11. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Halado szinten a masodlagos terhelest meg se kellene erezned. Amugy masodlagos terhelest is csak a kar izmai kapnak. Hatat mashol nem hasznalos erdemben, csak hat edzesnel. Ha a vallnal a melled is kap es forditva, reg rossz a kivitelezes.

Az egesz testest is lehet illetve kell is varialni, nem hogy ket egyforma edzesnap, ket egyforma heted sincs egy jo edzestervben. Ugyan igy a ppl-t es az also-felsotestet.

Egyebkent a "szokasoson" kivul (nem hasznalod ki a tested vele --> idopazarlas) nincs gond a leirt edzessel. A ketto kozotti kulonbseg pedig teljesen minimalis.

2019. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ulj le 1-es
2019. nov. 11. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Birom ezeket az orrnyalkahartyavaladek gyerekeket, megkerdezi mi a baj, kulturaltan leirjuk neki, es oszt. Minek irtad ki a kerdest egyaltslan?
2019. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd megcsavargatom a fuleidet ha nem birsz magaddal majmocam
2019. dec. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!